Затверджено Правила з пожежного спостерігання

Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.03.2015 № 349 затверджено Правила з пожежного спостерігання. Правила є обов’язковими для виконання всіма суб’єктами господарювання незалежно від форм власності та органами виконавчої влади, які є учасниками процесу з пожежного спостерігання

Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.03.2015 № 349 затверджено Правила з пожежного спостерігання (далі — Правила).

Ці Правила встановлюють вимоги щодо:

  • організації роботи центрів приймання тривожних сповіщень;
  • порядку підключення центрів приймання тривожних сповіщень та систем передавання тривожних сповіщень (далі — СПТС);
  • передачі сигналів пожежної тривоги;
  • попередження про несправність технічного обслуговування СПТС.

Правила є обов’язковими для виконання всіма суб’єктами господарювання, які здійснюють спостерігання за пожежною автоматикою об’єктів, виконують роботи з підключення та технічного обслуговування СПТС, а також всіма суб’єктами господарювання незалежно від форм власності та органами виконавчої влади, які є учасниками процесу з пожежного спостерігання.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Інформація про інструктажі з охорони праці

Реєстраційні журнали для інструктажів з охорони праці

Додаткові матеріали для проведення інструктажів з охорони праці

Інструкції з охорони праці

Інформація про інструктажі з пожежної безпеки

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці 2025

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
114668

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8804

Охорона праці під час простою підприємства

У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.
1467

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді