Наші видання

Створення безпечних умов праці — копітка та відповідальна робота, від якої залежить збереження життя та здоров’я працівників. І тут замало мати лише теоретичні знання, необхідно вміло поєднувати теорію з практикою.

Щодня спеціаліст з охорони праці вирішує безліч завдань, пов’язаних зі створенням безпечних умов праці. Як провести атестацію робочих місць, якими засобами індивідуального захисту забезпечити працівників, як розробити інструкції з охорони праці для різних посад, які документи оформити при розслідуванні нещасного випадку на виробництві — непрості питання, які вимагають ефективних та правильних дій. 

Усе, що потрібно знати та вміти спеціалісту з охорони праці у мінливих умовах сьогодення, напрям Експертус Охорона праці публікує у своїх фахових виданнях:

ej_ot_monitor1.png
Паперовий та Е-журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці»
— практичний журнал готових рішень для спеціаліста з охорони праці, керівника служби охорони праці та усіх, хто опікується питаннями безпеки праці у своїй організації.

eot_monitor.png

Система «Експертус Охорона праці» цілком присвячена роботі у сфері охорона праці, тож Вам не доведеться платити за тисячі документів, які Вам не потрібні, і консультації, які давно втратили актуальність. Ви отримаєте велику базу документів та робочих ситуацій завжди в актуальному стані.

Також Експертус Охорона праці постійно проводить навчальні семінари з актуальних питань з охорони праці та безкоштовні вебінари для підвищення культури безпеки праці.

 

Нам довіряють спеціалісти  з усіх куточків України! Приєднуйтесь до наc!