Бланки та зразки

 

Служба охорони праці має визначити перелік нормативних актів з охорони праці, що поширюються на підприємство, і забезпечити їх наявність. При цьому слід враховувати професії, посади й види робіт, які виконують на підприємстві, та вид економічної діяльності.

У рубриці ви знайдете зразки та бланки документів, які потрібні для успішної роботи служби охорони праці підприємства.

Яка документація СОП має бути на підприємстві

Ведення Журналу реєстрації інструктажів з безпеки руху — вимога законодавства. У статті ви можете скачати бланк Журналу реєстрації інструктажів з безпеки руху, а також приклад його заповнення.
Переглядів: 14234
Що таке програма вступного інструктажу з охорони праці? Як скласти програму вступного інструктажу з охорони праці на підприємстві? Який перелік перелік питань вступного інструктажу розглядається в програмі? Щоб зекономити ваш час, пропонуємо скачати готовий зразок програми, розроблений експертом.
Переглядів: 91199
Один раз на два роки юридичні особи зобов’язані звітувати про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1-ПВ. У 2023 році Держстат оновив форму звіту. Оновлений бланк, чинний у 2024 році, ви можете скачати у статті.
Переглядів: 39809
Кожне засідання атестаційної комісії оформлюють відповідними протоколами. Щоб зекономити свій час, скачайте наведені у статті зразки протоколів та скористайтеся ними, коли проводитимете на підприємстві атестацію робочих місць.
Переглядів: 13084
Відмітка про проходження вступного інструктажу з питань охорони праці на наказі про прийняття на роботу допоможе зафіксувати факт, що новоприйнятий працівник пройшов вступний інструктаж.
Переглядів: 1655
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою