Вогнегасники

Найефективніший первинний засіб пожежогасіння — це вогнегасники. Вони прості та зручні у використанні, швидко спрацьовують і відносно недорогі.

Аби забезпечити пожежну безпеку, кожне підприємство необхідно оснастити вогнегасниками. У цій рубриці ви знайдете підбірку статей про види вогнегасників, особливості їх будови та застосування, а також зможете скачати корисні зразки та документи.

Консультує експерт-практик з питань пожежної безпеки та охорони праці Олександр Пількевич:
Вуглекислотні вогнегасники — поширений засіб пожежогасіння. Дізнайтеся зі статті про загальні та технічні характеристики вуглекислотних вогнегасників, призначення, правила застосування, транспортування і зберігання, перезаряджання вуглекислотних вогнегасників, принцип їх дії.
Переглядів: 44836
Дізнайтеся, які норми належності вогнегасників передбачені у чинних Правилах експлуатації та типових нормах належності вогнегасників та на які об’єкти поширюються встановлені в них вимоги.
Переглядів: 15390
Особі, відповідальній за пожежну безпеку на об’єкті, необхідно вести журнал обліку вогнегасників. Cкачайте чинний у 2023 році журнал та зразок його заповнення.
Переглядів: 59435
Як обрати місце для вогнегасника, як повісити вогнегасник, де та як розмістити його у транспорті. Про правила розміщення вогнегасників на підприємствах та транспортних засобах — далі у статті.
Переглядів: 59781
Аби забезпечити пожежну безпеку, кожне підприємство необхідно оснастити вогнегасниками. Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види вогнегасників, які особливості вони мають та коли їх застосовувати.
Переглядів: 113214
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою