На особистому прийомі Голови Держпраці з’ясовували особливості використання вогнегасників на шахтах

Протягом особистого прийому, що пройшов 17.05.2017, Голова Держпраці Роман Чернега обговорював з головним інженером Макіївського заводу «Факел» проблемні питання експлуатації продукції підприємства – шахтних вогнегасників на вуглевидобувних підприємствах України.

Було зазначено, у чому полягає різниця спеціалізованих вогнегасників для підземних робіт від звичайних промислових, які часто закуповуються підприємствами для застосування в шахтах, і в чому небезпека такої заміни.

Роман Чернега пообіцяв з’ясувати, який тип вогнегасника дозволяють використовувати нормативні акти з питань охорони праці, і в контексті доручення КМУ щодо перевірок шахт розібратися, чи відповідають наявні на підприємствах вогнегасники цим нормативам.


Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Вуглекислотні вогнегасники

Вуглекислотні вогнегасники — поширений засіб пожежогасіння. Дізнайтеся зі статті про загальні та технічні характеристики вуглекислотних вогнегасників, призначення, правила застосування, транспортування і зберігання, перезаряджання вуглекислотних вогнегасників, принцип їх дії.
39510

Вимоги до експлуатації вогнегасників

Дізнайтеся, які норми належності вогнегасників передбачені у чинних Правилах експлуатації та типових нормах належності вогнегасників та на які об’єкти поширюються встановлені в них вимоги.
14369

Вимоги до розміщення вогнегасників

Як обрати місце для вогнегасника, як повісити вогнегасник, де та як розмістити його у транспорті. Про правила розміщення вогнегасників на підприємствах та транспортних засобах — далі у статті.
55274

Види вогнегасників

Аби забезпечити пожежну безпеку, кожне підприємство необхідно оснастити вогнегасниками. Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види вогнегасників, які особливості вони мають та коли їх застосовувати.
108951