Додаткова відпустка

Актуальні зразки документів, рекомендації від експертів, покрокові алгоритми і багато інших незамінних інструментів для спеціалістів з охорони праці — у кожній рубриці порталу.

Статті оновлюються залежно від змін у законодавстві, тому в них ви завжди знайдете інформацію, яка на часі.

Для надання будь-якої відпустки необхідно видати наказ на відпустку. У статті наводимо два варіанти оформлення наказу на щорічну основну відпустку. Оберіть форму документа, який підходить саме вам.
Переглядів: 77511
Надання відпустки за власний рахунок в період карантину через COVID-19 відрізняється від надання такої відпустки за штатних умов. Існує декілька варіантів оформлення наказу, з якими ми вас ознайомимо у статті.
Переглядів: 29708
Як надаються додаткові відпустки працівникам автопідприємства? Зокрема, чи мають право на додаткову відпустку за роботу із шкідливими умовами праці слюсар з ремонту автомобілів, слюсар-ремонтник, машиніст з прання та ремонту спецодягу, мийник автомобілів. Допоможемо розібратися у статті.
Переглядів: 1329
Зі статті ви дізнаєтеся про порядок надання відпусток працівникам аварійно-рятувальних служб, зокрема, чи можна надати працівнику протягом одного календарного року невикористану частину відпустки за попередній рік і чергову відпустку.
Переглядів: 1945
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою