Інструктажі з охорони праці

Дізнаєтеся, які бувають види інструктажів, хто та як їх проводить. Зорієнтуєтеся, які документи оформити на підприємстві. Розумітимете, як діяти, якщо працівник показав незадовільні результати перевірки знань

Інструктажі з охорони праці: кому та як проводити

Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
Переглядів: 221519
Вступний інструктаж з охорони праці є обов’язковим для кожного, без винятку, працівника. Приступати до роботи, не прослухавши цей інструктаж, — заборонено. Про які особливості проведення вступного інструктажу з охорони праці на робочому місці потрібно знати — розповідає експерт.
Переглядів: 147778
Повторний інструктаж з охорони праці: кому проводити, які матеріали використовувати під час занять, як правильно вчинити, якщо працівник перебував у відпустці або хворів у день проведення повторного інструктажу.
Переглядів: 90627
Ведення Журналу реєстрації інструктажів з безпеки руху — вимога законодавства. У статті ви можете скачати бланк Журналу реєстрації інструктажів з безпеки руху, а також приклад його заповнення.
Переглядів: 16819
Зі статті ви дізнаєтеся, як у 2024 році відбувається реєстрація інструктажів з питань пожежної безпеки та зможете скачати актуальний бланк Журналу реєстрації інструктажів з питань пожежної безпеки.
Переглядів: 63383
Як правильно заповнювати журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці, скільки часу його зберігати після закінчення та як почати новий журнал — читайте у статті.
Переглядів: 66337
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою