Погода погіршується... Не забувайте проводити позапланові інструктажі

Держпраці закликає роботодавців провести з працівниками позапланові інструктажі з охорони праці у разі несприятливих погодних умов.

Дотримання вимог охорони праці та безпечної організації виконання робіт є запорукою запобігання нещасним випадкам.

З метою запобігання виробничому травматизму відповідальним особам потрібно вжити відповідних заходів для організації безпечного виконання робіт в умовах ускладненої погодної ситуації.

Позапланові інструктажі з охорони праці під час несприятливих погодних умов Особливо серйозно слід поставитися до виконання робіт на відкритому повітрі під час морозів

Держпраці закликає керівників підприємств, установ, організацій приділити особливу увагу:

Позапланові інструктажі з охорони праці під час несприятливих погодних умовНадзвичайно важливо знати, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні?

Необхідно провести з працівниками підприємств позапланові інструктажі з охорони праці щодо вимог безпеки та особистої обережності під час пересування територією підприємства та виконання робіт в умовах ускладненої погодної ситуації.

Дотримання вимог охорони праці та безпечної організації виконання робіт допоможе вберегтися від нещасних випадків у зимовий період.

Якщо ж проблем не вдалося уникнути, скористайтеся розробленою експертами інструкцією з надання домедичної допомоги.

СкачатиІнстукція з надання домедичної допомоги


За повідомленням управління Держпраці у Черкаській області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів

Під час робіт із вантажопідіймальними кранами, підіймальними пристроями й відповідним обладнанням існує великий ризик травмування працівників. Читайте детальніше про те, як безпечно експлуатувати вантажопідіймальні крани та яких заходів ужити в умовах воєнних дій
23250

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
96388

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
4854

Дозвіл інженера з ОП на поновлення робіт

Інженер з охорони праці може видавати обов’язкові для виконання приписи та забороняти експлуатацію обладнання. Після усунення відповідних порушень зупинені роботи можуть бути поновлені з письмового дозволу інженера з охорони праці. Яким чином оформлюється дозвіл інженера з ОП на поновлення робіт — далі у статті.
19336

Завдання та обов'язки служби охорони праці підприємства

Служба охорони праці контролює стан безпеки та гігієни праці на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся, коли потрібно створювати СОП, якою має бути її чисельність, а також про права та обов'язки служби охорони праці.
52065

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді