Інструкції за видом робіт

Скачайте корисну шпаргалку, що допоможе швидко знайти потрібну інструкцію з охорони праці, експертні роз’яснення до теми, вебінар та тест для перевірки знань про інструкції з ОП

Інструкції з охорони праці

Зорієнтуєтеся, хто організовує і хто проходить інструктажі з питань пожежної безпеки на підприємстві, які є види інструктажів та за яким порядком їх проводити. Знайдете інфостенди та зразки програм, наказів, журналів, які допоможуть оформити необхідну документацію

Інструктажі з пожежної безпеки

Інструкція з охорони праці для вантажника є інструкцією за професією, що встановлює вимоги безпеки під час виконання вантажних робіт. Скачайте примірну інструкцію та за потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
Переглядів: 12392
У статті наведено інструкції з пожежної безпеки, розроблені відповідно до правил та інших нормативних актів із пожежної безпеки. Ознайомтеся з ними та скачайте за необхідності.
Переглядів: 68944
Інструкція визначає вимоги до забезпечення пожежної безпеки у котельні та є обов’язковою для вивчення і виконання усіма працівниками, які забезпечують роботу в цьому приміщенні.
Переглядів: 13663
Для забезпечення виробничої безпеки на сільськогосподарських підприємствах відповідальні особи повинні слідкувати за дотриманням вимог нормативних актів з охорони праці під час виконанням робіт з боку інженерно-технічного персоналу. Яких саме вимог — дізнайтеся зі статті.
Переглядів: 6632
Подбайте про організацію своєчасного очищення дахів та прилеглої до споруд території від снігу. Зробити це безпечно допоможе інструкція з охорони праці під час очищення даху від снігу та бурульок.
Переглядів: 4540
Інструкція з охорони праці під час під час роботи з електроінструментом є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з ОП під час робіт з ручним електрифікованим інструментом. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
Переглядів: 22940
Більше статей за темою