Статті за темою Інструкції за видом робіт

Інструкція з охорони праці для вантажника
Інструкція з охорони праці для вантажника є інструкцією за професією, що встановлює вимоги безпеки під час виконання вантажних робіт. Скачайте примірну інструкцію та за потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
11488
Інструкції з пожежної безпеки
У статті наведено інструкції з пожежної безпеки, розроблені відповідно до правил та інших нормативних актів із пожежної безпеки. Ознайомтеся з ними та скачайте за необхідності.
66238
Вимоги охорони праці під час ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва
Для забезпечення виробничої безпеки на сільськогосподарських підприємствах відповідальні особи повинні слідкувати за дотриманням вимог нормативних актів з охорони праці під час виконанням робіт з боку інженерно-технічного персоналу. Яких саме вимог — дізнайтеся зі статті.
6396
Інструкція з охорони праці під час очищення дахів і козирків від снігу
Подбайте про організацію своєчасного очищення дахів та прилеглої до споруд території від снігу. Зробити це безпечно допоможе інструкція з охорони праці під час очищення даху від снігу та бурульок.
4404
Інструкція з охорони праці під час робіт з ручним електрифікованим інструментом
Інструкція з охорони праці під час під час роботи з електроінструментом є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з ОП під час робіт з ручним електрифікованим інструментом. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
21703
Інструкція з охорони праці при виконанні робіт у рослинництві
Інструкція з охорони праці при виконанні робіт у рослинництві — це нормативний документ, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для працівників сільгосппідприємств, які займаються рослинництвом. Скачайте зразок та адаптуйте до умов вашого підприємства.
6947
Зразок інструкції з охорони праці під час експлуатації тістомісильної машини
Інструкція з охорони праці під час експлуатації тістомісильної машини стане в пригоді, якщо на вашому підприємстві використовують машини для замішування тіста. Вона допоможе правильно організувати роботу та вберегти від травм працівників.
3581