Сервіси служби охорони праці

Електронні помічники спеціаліста з охорони праці — це конструктори, калькулятори і навігатори, які значно спростять Вашу щоденну роботу.

1. Конструктор Плану евакуації на випадок пожежі

 

Сервіс допоможе скласти план приміщення, вказати розташування первинних засобів пожежогасіння, евакуаційні виходи та шляхи евакуації людей у разі пожежі.

 

2. Навігатор по Класифікатору видів причин, що призвели до нещасного випадку

Сервіс підкаже, яким кодом позначити в акті розслідування нещасного випадку вид події, причини, обладнання, що призвели до нього.

 

3. Пошук по Класифікатору професій (КП)

Сервіс допоможе знайти правильну назву професії для запису у трудовій книжці (сервіс оновлено після Зміни № 9).

 

4. Калькулятор стажу

Розрахує стаж роботи на підприємстві, за спеціальністю, для надбавки за вислугу років, для оплати тимчасової непрацездатності (до 01.01.2011), для пенсії (до 01.01.2004), з коефіцієнтами 1,5; 2 і 3. Калькулятор порахує стаж за датами прийняття (переведення) і звільнення, а за потреби — ще й підсумує у роках, місяцях, днях.

 

5. Калькулятор розрахунку квоти осіб з інвалідністю

Для підприємств, установ, організацій, фізичних осіб — підприємців, які використовують найману працю, встановлено обов’язковий норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, — у кількості одного робочого місця. Якщо ж середньооблікова чисельність працюючих осіб з інвалідністю менша, ніж установлено нормативом, то необхідно щороку сплачувати до Фонду соціального захисту інвалідів штрафні санкції відповідно до статті 20 Закону України від 21.03.1991 № 875-XII.

 

6. Норми безплатної видачі ЗІЗ

Вкажіть вид робіт, професійну назву роботи, код згідно з Класифікатором професій — і наш сервіс розрахує кількість засобів індивідуального захисту, які потрібно видати працівнику.

 

7. Актуальність НПАОП

Сервіс підкаже, чи актуальні нормативно-правові акти з охорони праці на вашому підприємстві відповідно до Покажчика НПАОП, затвердженого наказом Держпраці від 22.04.2021 № 68.