Засоби індивідуального захисту

Які існують види засобів захисту у надзвичайних ситуаціях, які обов’язки у суб’єктів господарювання щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту у надзвичайних ситуаціях — розповідає експерт.
Переглядів: 19192
Організм людини не відчуває іонізуючого випромінювання. Тому для захисту від шкідливого впливу радіоактивних речовин використовують засоби захисту від радіації. Які бувають види засобів індивідуального захисту від радіації — далі в статті.
Переглядів: 34298
Правильні дії у разі радіаційної аварії допоможуть вберегтися від наслідків викиду радіації. Головне – позбутися паніки і бути обізнаним. Наша стаття — вам у поміч.
Переглядів: 16920
Невміла чи безвідповідальна експлуатація засобів індивідуального захисту органів дихання можуть призвести до погіршення самопочуття працівників та розвитку професійних захворювань органів дихання. Щоб цього не трапилося, важливо не перевищувати строк служби ЗІЗОД.
Переглядів: 4428
Для захисту працівників від виробничих ризиків існує велика кількість видів захисних рукавиць. Зі статті ви дізнайтесь, які існують види захисних рукавиць за технологією виготовлення та за ступенем тактильної чутливості.
Переглядів: 5473
Медичні засоби індивідуального захисту безоплатно видаються працівникам, які зайняті на роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці та в інших випадках, передбачених законодавством. У статті підкажемо, якими саме ЗІЗ забезпечити медпрацівників та як їх правильно використовувати.
Переглядів: 11523
У статті розповідаємо про засоби індивідуального захисту органів зору, зокрема про захисні окуляри: які види захисних окулярів існують та від яких небезпек вони захищають працівника.
Переглядів: 2914
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою