Статті за темою Засоби індивідуального захисту

Як правильно доглядати за спецодягом
Підприємство, промислова діяльність якого супроводжується небезпечними або шкідливими умовами праці чи пов'язана із використанням забруднювальних матеріалів, повинно видати працівникам засоби індивідуального захисту, зокрема спеціальний захисний одяг та взуття. У статті розглянемо основні правила догляду за спецодягом, які допоможуть зберегти його захисні властивості протягом тривалого часу.
5751
Засоби індивідуального захисту працівників
Для уникнення або мінімізації впливу небезпечних виробничих чинників роботодавець забезпечує працівників підприємства засобами індивідуального захисту. Про види ЗІЗ та особливості кожного виду — далі.
70449
Вимоги до спецодягу
Для безпеки та захисту здоров’я працівників роботодавець зобов’язаний забезпечити їх спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту. Які вимоги до спецодягу та інших ЗІЗ встановлені у чинних нормативних актах — дізнайтеся зі статті.
18568
Які існують засоби захисту у надзвичайних ситуаціях
Які існують види засобів захисту у надзвичайних ситуаціях, які обов’язки у суб’єктів господарювання щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту у надзвичайних ситуаціях — розповідає експерт.
20975
Основні засоби захисту від радіації
Організм людини не відчуває іонізуючого випромінювання. Тому для захисту від шкідливого впливу радіоактивних речовин використовують засоби захисту від радіації. Які бувають види засобів індивідуального захисту від радіації — далі в статті.
36512
Як діяти у разі радіаційної небезпеки
Правильні дії у разі радіаційної аварії допоможуть вберегтися від наслідків викиду радіації. Головне – позбутися паніки і бути обізнаним. Наша стаття — вам у поміч.
17713
Визначаємо строк служби протигазових ЗІЗОД
Невміла чи безвідповідальна експлуатація засобів індивідуального захисту органів дихання можуть призвести до погіршення самопочуття працівників та розвитку професійних захворювань органів дихання. Щоб цього не трапилося, важливо не перевищувати строк служби ЗІЗОД.
4960
Види захисних рукавиць
Для захисту працівників від виробничих ризиків існує велика кількість видів захисних рукавиць. Зі статті ви дізнайтесь, які існують види захисних рукавиць за технологією виготовлення та за ступенем тактильної чутливості.
5865
Засоби індивідуального захисту медичних працівників
Медичні засоби індивідуального захисту безоплатно видаються працівникам, які зайняті на роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці та в інших випадках, передбачених законодавством. У статті підкажемо, якими саме ЗІЗ забезпечити медпрацівників та як їх правильно використовувати.
12660
Вимоги до захисних окулярів
У статті розповідаємо про засоби індивідуального захисту органів зору, зокрема про захисні окуляри: які види захисних окулярів існують та від яких небезпек вони захищають працівника.
3526