Зима близько: готуємось до опалювального сезону

720

Запитання

Як провести профілактику перед опалювальним сезоном, якщо підприємство використовує природний газ?

Відповідь

image33

Підготовка до опалювального сезону: як уникнути нещасних випадків

Правила безпеки систем газопостачання (п. 3.2 р. 5) передбачають, що установи або підприємства, які використовують природний газ, мають з питань підготовки до зимового сезону звертатися до  газорозподільного підприємства, з яким у них укладена угода.

Зима близько: готуємось до опалювального сезону Як експлуатувати газові балони

Після заяви газорозподільне підприємство проводить перевірку:

  • справності засобів безпеки приміщень, де встановлені газовикористовувальні установки;
  • автоматики безпеки газових котлів;
  • справності димовентканалів;
  • герметизації газопроводів та запірної арматури.

До газорозподільної компанії слід звертатися відповідно до розробленого графіку. А роботи з обслуговування (перевірки) оформлюють окремим відповідним актом.

Джерело: Південно-Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як запобігти отруєнню пестицидами

Якщо не дотримуватися певних вимог при роботі з пестицидами, отруєння ними неминуче. Пестициди можуть потрапляти в організм людини не тільки через дихальні шляхи, а й через шкіру, слизові оболонки очей, через травний канал. Як запобігти отруєнню пестицидами — розповідає експерт
2985

Експлуатуємо атракціонну техніку безпечно

Перед початком роботи атракціонних комплексів потрібно впевнитись у справності обладнання та компетентності персоналу щодо попередження нещасних випадків. Стаття допоможе розібратися, як організувати монтаж, техогляд і безпечну експлуатацію атракціонів, які дозвільні документи оформити, зокрема під час воєнного стану, і як забезпечити безпеку відвідувачів
2196

Охорона праці і температурний режим у медичному закладі

Охорона праці в медичних закладах починається з вимог до мікроклімату. Зі статті ви дізнаєтеся, які саме вимоги до охорони праці та температурного режиму в медичному закладі передбачені законодавством.
13959

Охорона праці при роботі з комп'ютером

Охорона праці при роботі з ПК: вимоги до облаштування приміщення при роботі з комп'ютером, санітарні норми освітлення, параметри мікроклімату, допустимий рівень вібрації та звукового шуму. Соціальні та профілактичні засоби захисту працівників, медичні огляди, перерви на відпочинок.
71216