Відповіді на запитання за темою Додаткова відпустка

Щорічні додаткові відпустки за результатами атестації
За результатами атестації робочих місць за умовами праці на підприємстві деяким працівникам встановлені щорічні додаткові відпустки за роботу зі шкідливими умовами праці. Чи зобов’язане підприємство надавати ці відпустки?
880
Строк дії атестації минув — чи мають право працівники на додаткову відпустку
На підприємстві атестацію робочих місць за умовами праці провели 20.08.2014. Наступну атестацію не проводили, адже умови праці працівників не змінилися. Якої тривалості слід надавати щорічну додаткову відпустку цим працівникам?
433
Розрахунок додаткової відпустки
Як правильно розрахувати тривалість додаткової відпустки працівника за перший робочий рік? Чи враховують при визначенні тривалості додаткової відпустки святкові та неробочі дні?
2389
Працівник використав щорічну основну відпустку і вирішив звільнитися. Як бути?
Після того, як працівник використав щорічну основну відпустку до закінчення робочого року, за який вона надавалася, він написав заяву про звільнення. Чи необхідно проводити утримання із заробітної плати за дні щорічної відпустки, що були надані в рахунок невідпрацьованої частини робочого року працівника?
1055
Лікарняний і додаткова відпустка
Чи зараховують до стажу роботи, що дає право на щорічну додаткову відпустку, час перебування працівника на лікарняному?
886
Додаткова відпустка інженеру-програмісту, який використовує в роботі персональний комп’ютер
Чи належить персональний комп’ютер до електронно-обчислювальних та обчислювальних машин та чи має право на додаткову відпустку інженер-програміст, який використовує в роботі ПК?
681