Вуглекислотні вогнегасники — поширений засіб пожежогасіння. Дізнайтеся зі статті про загальні та технічні характеристики вуглекислотних вогнегасників, призначення, правила застосування, транспортування і зберігання, перезаряджання вуглекислотних вогнегасників, принцип їх дії.
Дізнайтеся, які норми належності вогнегасників передбачені у чинних Правилах експлуатації та типових нормах належності вогнегасників та на які об’єкти поширюються встановлені в них вимоги.
Особі, відповідальній за пожежну безпеку на об’єкті, необхідно вести журнал обліку вогнегасників. Cкачайте чинний у 2023 році журнал та зразок його заповнення.
Як обрати місце для вогнегасника, як повісити вогнегасник, де та як розмістити його у транспорті. Про правила розміщення вогнегасників на підприємствах та транспортних засобах — далі у статті.
Аби забезпечити пожежну безпеку, кожне підприємство необхідно оснастити вогнегасниками. Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види вогнегасників, які особливості вони мають та коли їх застосовувати.
Надійність роботи вогнегасників залежить від якості їхнього виготовлення, зберігання, користування та своєчасності проведення технічного обслуговування. У статті експерт докладно висвітлив усі питання, пов’язані із перезаряджанням вогнегасників різних видів.
Вогнегасники — це прості, ефективні та відносно недорогі первинні засоби пожежогасіння. У статті розповімо про особливості використання аерозольних вогнегасників.
Дізнайтеся, як користуватися вогнегасником на відкритому повітрі, яким має бути порядок дій при гасінні легкозаймистих і горючих рідин, газів, електроустаткування, яке перебуває під напругою, та про інші важливі правила користування вогнегасником.
Вогнегасник порошковий ВП-10 — це універсальний та ефективний пристрій для гасіння пожеж. Що рекомендовано обладнувати таким вогнегасником, як правильно його експлуатувати, зберігати та використовувати.
Вогнегасник порошковий ВП-6: загальні та технічні характеристики, правила експлуатації і порядок розміщення