Терміново змініть свою електронну адресу!

Шановний користувач!

Указом Президента України № 133/2017 від 15.05.2017 в Україні набирає чинності рішення Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій відносно ряду російських компаній, серед яких: соціальні мережі Вконтакте і Однокласники, а також всі сервіси «Яндекс» і Mail.ru.

Тому ми рекомендуємо ТЕРМІНОВО ЗМІНИТИ ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ для входу в Єдину систему порталів Цифрового видавництва Експертус і використовувати поштові сервіси, які не підлягають забороні.

Заборонені поштові сервіси: mail.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, inbox.ru, ya.ru, ya.ua, yandex.ru, yandex.ua.

Ви збережете доступ до свого облікового запису, і користування порталом «Служба охорони праці», е-журналом «Довідник спеціаліста з охорони праці», Інтернет-магазином та порталом освітніх заходів  буде для вас таким же зручним, як і раніше.

ЩОБ ЗМІНИТИ СВОЮ ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ:

  1. Зайдіть у вкладку Про мене.
  2. Введіть email-адресу, яка не підлягає забороні. Збережіть зміни.
  3. На вказану електронну адресу буде надісланий лист-підтвердження. Перейдіть за посиланням для входу в профіль.

Зверніть увагу! 

Ми не маємо доступу до вашого особистого кабінету, тому замінити свій логін, який одночасно є і е-mail-адресою, можете лише ви.

Якщо ваш профіль заповнений не повністю, додайте інформацію про посаду, організацію, де працюєте, та інше, і ми надсилатимемо інформацію, що відповідатиме саме вашим професійним інтересам. Збережіть зміни.

Залишаймося разом!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Навчання і перевірка знань з охорони праці працівників закладів освіти

Чинне законодавство вимагає, щоб працівники протягом трудової діяльності проходили навчання і перевірку знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Про те, як організувати навчання і перевірку знань з охорони праці працівників закладів освіти, — далі у статті.
11473

Вимоги охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів

Під час робіт із вантажопідіймальними кранами, підіймальними пристроями й відповідним обладнанням існує великий ризик травмування працівників. Читайте детальніше про те, як безпечно експлуатувати вантажопідіймальні крани та яких заходів ужити в умовах воєнних дій
23250

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
96381

Медичні огляди водіїв транспортних засобів

Медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів проводять, щоб визначити придатність особи до безпечного керування ними. Зі статті ви дізнаєтеся, які види медоглядів водіїв транспортних засобів існують, як їх проводять та яка відповідальність передбачена за недотримання вимог щодо проведення медичних оглядів.
42333

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді