276 працівникам виплатили понад 1,4 млн грн індексації заробітної плати завдяки позаплановій перевірці на Львівщині

Під час позапланової перевірки у Львівській регіональній службі державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті інспектор ГУ Держпраці у Львівській обл. виявила, що впродовж травня-листопада 2015 року працівникам цього відомства не проводили індексацію заробітної плати.

Зазначене порушення було усунуте до завершення перевірки: 276 працівникам донарахували індексацію на загальну суму 1422480,11 грн. Ця сума включає також компенсації за несвоєчасну виплату належних сум індексації.

Окрім цього, деяким працівникам сплатили:

  • за роботу у святкові дні у подвійному розмірі на загальну суму 1390,47 грн;
  • належну премію в розмірі посадового окладу – 3872 грн.

Джерело: офіційний портал Держпраці


Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека праці сторожів у зимовий період

Взимку особливо гостро стоїть питання навчання та інструктажу сторожів, а також створення умов для їх безпечної роботи. Як уникнути травмування сторожів та охоронників у зимовий період, — підкаже наша стаття.
1652

План комплексних перевірок

Комплексну перевірку суб’єктів господарювання проводять, якщо одне і те саме підприємство потрапляє в річний план перевірок двох або більше інспекцій. Більше про комплексні перевірки підприємств — у статті.
91238

Які штрафи передбачені за порушення вимог законодавства про працю

За порушення вимог трудового законодавства роботодавці несуть відповідальність у вигляді штрафу, який стягується у кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Детальніше про штрафи за порушення законодавства про працю у 2024 році — в аналітичній статті від нашого експерта.
45665

Журнал реєстрації перевірок

Для того, щоб не допустити несанкціонованих перевірок, на підприємстві заводять Журнал реєстрації заходів державного нагляду (контролю). Ведення його — добровільне. Скачайте бланк Журналу реєстрації перевірок установленого зразка, щоб бути готовим до приходу контролерів.
49681