Статті за темою Бланки та зразки

Журнал реєстрації інструктажів з безпеки руху
Ведення Журналу реєстрації інструктажів з безпеки руху — вимога законодавства. У статті ви можете скачати бланк Журналу реєстрації інструктажів з безпеки руху, а також приклад його заповнення.
14235
Зразок Програми вступного інструктажу з охорони праці
Що таке програма вступного інструктажу з охорони праці? Як скласти програму вступного інструктажу з охорони праці на підприємстві? Який перелік перелік питань вступного інструктажу розглядається в програмі? Щоб зекономити ваш час, пропонуємо скачати готовий зразок програми, розроблений експертом.
91200
Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1‑ПВ
Один раз на два роки юридичні особи зобов’язані звітувати про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1-ПВ. У 2023 році Держстат оновив форму звіту. Оновлений бланк, чинний у 2024 році, ви можете скачати у статті.
39810
Протокол засідання атестаційної комісії
Кожне засідання атестаційної комісії оформлюють відповідними протоколами. Щоб зекономити свій час, скачайте наведені у статті зразки протоколів та скористайтеся ними, коли проводитимете на підприємстві атестацію робочих місць.
13084
Відмітка про проходження вступного інструктажу
Відмітка про проходження вступного інструктажу з питань охорони праці на наказі про прийняття на роботу допоможе зафіксувати факт, що новоприйнятий працівник пройшов вступний інструктаж.
1655
Звіти з охорони праці. Коли та як подавати
У 2023 році Держстат оновив форми статистичних звітів з праці. Перш ніж подавати звіти з праці у 2024 році, перевірте, чи використовуєте ви чинні форми документів.
38195
Яким має бути режим праці та відпочинку водіїв на підприємстві
Робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, вимагає підвищеної концентрації уваги, що часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Тому так важливо правильно урегулювати робочий час та час відпочинку водіїв.
43761
Наказ про призначення відповідальних за пожежну безпеку
Керівник підприємства зобов’язаний призначити відповідального за пожежну безпеку на підприємстві та закріпити цей обов’язок у локальних актах підприємства. У статті ви знайдете зразок наказу про призначення відповідального за пожежну безпеку.
88914