4 мільйони за нелегальне працевлаштування

Підприємствам Харківщини доведеться сплатити штрафні санкції на суму 4 млн грн за нелегальне працевлаштування.

Під час інспекційних відвідувань на підприємствах Харківщини було виявлено чимало нелегально працевлаштованих робітників. Зокрема, на приватному підприємстві в будівельній галузі, на роботах з підвищеною небезпекою, було задіяно 17 працівників без належного оформлення трудових відносин. На приватному підприємстві, яке займається професійною підготовкою водіїв виявлено 19 неоформлених працівників.

За результатами інспекційних відвідувань Головним управлінням Держпраці у Харківській області розглянуто справи та винесено постанови щодо накладення штрафних санкцій на загальну суму 4 млн грн.

4 мільйони за нелегальне працевлаштування Нагадуємо!

За одного найманого працівника без належного оформлення трудових відносин передбачено штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат, тобто 111 690 гривень.

Якщо роботодавець перешкоджає проведенню заходів державного нагляду (контролю) щодо виявлення працівників без належного оформлення, йому доведеться сплатити штраф у розмірі 100 мінімальних заробітних плат, тобто 372 300 гривень.

Пам’ятайте!

Працівники, які працюють без офіційного оформлення трудових відносин з роботодавцем – соціально незахищені: не отримають державних соціальних гарантій та не отримають належного відшкодування заподіяної шкоди в результаті виробничої травми або професійного захворювання.

СкачатиПокажчик нормативно-правових актів з охорони праці 2018

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
20391

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88336

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
11774

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
108491

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді