Держпраці розробила проект річного плану перевірок на 2019 рік

До проекту плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, розробленого Держпраці, ввійшло 16 897 підприємств.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» планові заходи здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду (контролю).

Крім Держпраці, ще 32 контролюючі органи завершили розробку проектів планів перевірок на наступний рік. Найбільше перевірок (76 293) проведе Державна служба України з надзвичайних ситуацій. 21 659 перевірок планує провести Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Держпраці у 2019 році перевірить 16 897 підприємств.

Найбільшу зацікавленість для перевіряльників становитимуть суб'єкти сільського господарства, освіти та гуртової торгівлі. Найбільша кількість перевірок очікується у Київській, Харківській та Дніпропетровській областях.

Держпраці розробила проект річного плану перевірок на 2019 рік Слідкуйте за новинами на нашому порталі і чекайте публікації річного плану перевірок Держпраці найближчим часом. А поки не скінчився 2018 рік, скористайтеся Планом комплексних перевірок на 2018 рік з останніми змінами.

СкачатиПлан комплексних перевірок на 2018 рік

Всього у 2019 році згідно з річними планами контролюючих органів може відбутися 143 400 перевірок суб’єктів господарювання.

30 424 перевірки підприємств та підприємців буде проведено у наступному році згідно з проектом Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, оприлюдненим Держрегуляторною службою.

Зверніть увагу, що суб'єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю).

Для цього йому до затвердження плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, яке відбудеться 15.11.2018, необхідно письмово звернутись з відповідною заявою до Державної регуляторної служби України.

Комплексні перевірки нелегальної зайнятості 2018 Дізнайтеся, які помилки представників Держпраці під час інспекції вам на руку

У такому разі перевірка суб’єкта господарювання буде проводитись згідно з річними планами органів державного нагляду (контролю).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Cистема управління охороною праці (СУОП)

Що таке система управління охороною праці на підприємстві або СУОП та для чого її впроваджувати? Які питання повинна регулювати ця система та як визначити її ефективність? Дізнайтеся більше зі статті.
41465

Дотримання вимог охорони праці на елеваторах

Елеватори входять у новий сезон роботи в умовах війни. Поряд з небезпеками воєнного стану, періодичних обстрілів та аварійних відключень електроенергії на підприємства чатують і традиційні небезпеки. Тому роботодавцям необхідно забезпечити постійний нагляд за безпекою на робочих місцях та організовувати технологічний процес відповідно до вимог нормативно - правових актів з охорони праці (далі – НПАОП).
149

Яка відповідальність передбачена за порушення законодавства про охорону праці

Для підвищення рівня правової свідомості громадян та стимулювання правомірної поведінки працівників і роботодавців у сфері безпеки праці передбачена відповідальність за порушення законодавства про охорону праці.
80193

Особливості охорони праці неповнолітніх

Особливості охорони праці неповнолітніх завжди були актуальними для роботодавців. Зі статті ви довідаєтеся: які умови прийняття на роботу неповнолітніх осіб, який час відпочинку для неповнолітніх передбачає законодавство, скільки має тривати робочий час для неповнолітніх, як звільнити неповнолітнього працівника.
19942

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді