Держпраці розробила проект річного плану перевірок на 2019 рік

До проекту плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, розробленого Держпраці, ввійшло 16 897 підприємств.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» планові заходи здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду (контролю).

Крім Держпраці, ще 32 контролюючі органи завершили розробку проектів планів перевірок на наступний рік. Найбільше перевірок (76 293) проведе Державна служба України з надзвичайних ситуацій. 21 659 перевірок планує провести Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Держпраці у 2019 році перевірить 16 897 підприємств.

Найбільшу зацікавленість для перевіряльників становитимуть суб'єкти сільського господарства, освіти та гуртової торгівлі. Найбільша кількість перевірок очікується у Київській, Харківській та Дніпропетровській областях.

Держпраці розробила проект річного плану перевірок на 2019 рік Слідкуйте за новинами на нашому порталі і чекайте публікації річного плану перевірок Держпраці найближчим часом. А поки не скінчився 2018 рік, скористайтеся Планом комплексних перевірок на 2018 рік з останніми змінами.

СкачатиПлан комплексних перевірок на 2018 рік

Всього у 2019 році згідно з річними планами контролюючих органів може відбутися 143 400 перевірок суб’єктів господарювання.

30 424 перевірки підприємств та підприємців буде проведено у наступному році згідно з проектом Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, оприлюдненим Держрегуляторною службою.

Зверніть увагу, що суб'єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю).

Для цього йому до затвердження плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, яке відбудеться 15.11.2018, необхідно письмово звернутись з відповідною заявою до Державної регуляторної служби України.

Комплексні перевірки нелегальної зайнятості 2018 Дізнайтеся, які помилки представників Держпраці під час інспекції вам на руку

У такому разі перевірка суб’єкта господарювання буде проводитись згідно з річними планами органів державного нагляду (контролю).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Завантажте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
13306

Перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників

Ефективна робота з профілактики виробничого травматизму на виробництві залежить від належної підготовки, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Провести перевірку знань допоможе орієнтовний перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників підприємства, підготовлений експертом
50305

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для заправника при виконанні робіт згідно з його обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
19497

Контроль за станом охорони праці на підприємстві

Контроль за станом охорони праці на підприємстві є одним із складових елементів системи управління охороною праці підприємства. Контроль спрямований на виявлення відхилень від норм в умовах праці та перевірку виконання працівниками своїх обов’язків у сфері охорони праці. Дізнайтеся, які бувають основні види контролю за станом охорони праці на підприємстві, з якою періодичністю їх проводять, та якими документами супроводжується контроль.
58538

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
103025

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді