Правила техногенної безпеки в редакції 2007 року втратили чинність

Нові Правила техногенної безпеки затверждено наказом МВС від 5 листопада 2018 року № 879.

Правилами техногенної безпеки визначено загальні вимоги до організації техногенної безпеки на підприємствах, в установах, організаціях та на небезпечних територіях.

Правила є обов’язковими для виконання керівниками, посадовими особами і працівниками міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, фізичними особами — підприємцями, власниками, керівниками та працівниками підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності.

СкачатиЖурнал реєстрації вступного інструктажу з питань техногенної безпеки

Техногенну безпеку у житлових приміщеннях державного, комунального, приватного житлового фонду, фонду житлово-будівельних кооперативів має забезпечувати підприємство, установа, організація, особа, яка здійснює управління багатоквартирним будинком, власники і наймачі будинків та квартир, якщо це обумовлено договором найму (оренди). Якщо в договорі не обумовлені обов’язки орендаря об’єкта щодо забезпечення техногенної безпеки, ця діяльність покладається на керівника об’єкта.

Окремо врегульовано порядок вжиття заходів техногенної безпеки, які передбачають:

Правила техногенної безпеки в редакції 2007 року втратили чинність Детальніше про Правила техногенної безпеки читайте у статті на порталі.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
4871

Інструкція з охорони праці для працівника офісу

Щоб вберегти офісних працівників від можливих виробничих травм або професійних захворювань, розробіть та затвердьте інструкцію з охорони праці для працівника офісу. У статті ви знайдете зразок такої інструкції. За потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
27059

Наказ про призначення особи, відповідальної за аптечку на підприємстві

Роботодавець своїм наказом має призначити особу, відповідальну за придбання аптечки та формування її лікарськими засобами. Щоб правильно оформити документ, скористайтеся зразком від експерта.
8102

Дозвіл інженера з ОП на поновлення робіт

Інженер з охорони праці може видавати обов’язкові для виконання приписи та забороняти експлуатацію обладнання. Після усунення відповідних порушень зупинені роботи можуть бути поновлені з письмового дозволу інженера з охорони праці. Яким чином оформлюється дозвіл інженера з ОП на поновлення робіт — далі у статті.
19365

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді