Статті за темою Документи з охорони праці

Як оформити акт-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки
У статті наводимо приклад Акта-допуску на виконання робіт підвищеної небезпеки на території підприємства (структурного підрозділу, дільниці), який ви можете адаптувати до умов вашого підприємства.
3620
Відмітка про проходження вступного інструктажу
Відмітка про проходження вступного інструктажу з питань охорони праці на наказі про прийняття на роботу допоможе зафіксувати факт, що новоприйнятий працівник пройшов вступний інструктаж.
961
Звіти з охорони праці. Коли та як подавати
У 2023 році Держстат оновив форми статистичних звітів з праці. Перш ніж подавати звіти з праці у 2024 році, перевірте, чи використовуєте ви чинні форми документів.
35805
План-графік навчання з охорони праці у 2024 році
На підприємстві необхідно скласти план-графік проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці. План-графік навчання з охорони праці доцільно розробити напередодні нового календарного року. Які вимоги до форми цього документа — дізнайтеся зі статті.
53002
План-звіт роботи з охорони праці
План-звіт дасть змогу оперативніше відстежувати, як на підприємстві виконують роботи з охорони праці. Правильно скласти План-звіт з ОП за 2023 рік допоможе зразок, розроблений експертом.
4711
Заповнюємо журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці
Зі статті ви дізнаєтеся, як вести журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці у 2023 / 2024 роках та які існують вимоги до заповнення журналу реєстрації інструктажів з охорони праці на робочому місці. Також ви зможете скачати бланк журналу та зразок його заповнення.
179834