Оприлюднено проект наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та охорони здоров’я працівників у робочих зонах»

Держпраці розмістила для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та охорони здоров’я працівників у робочих зонах».

Проект наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та охорони здоров’я працівників у робочих зонах» (далі – проект акта) розроблено Держпраці.

Метою розроблення проекту акта є імплементації положень Директиви Ради 89/654/ЄЕС від 30 листопада 1989 року про мінімальні вимоги стосовно безпеки та охорони здоров’я на робочому місці (перша окрема Директива у значенні ч. 1 ст. 16 Директиви 89/391/ЄЕС) в національне законодавство про охорону праці.

СкачатиПокажчик нормативно-правових актів з охорони праці

Пропозиції та зауваження до проекту наказу приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою:

Державна служба України з питань праці: 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14, e-mail: [email protected]; тел.: 226-20-83, факс: 289-55-24.

СкачатиПроект наказу
СкачатиМінімальні вимоги щодо безпеки та охорони здоров’я працівників у робочих зонах
СкачатиПояснювальна записка
СкачатиАналіз регуляторного впливу проекта акта
СкачатиПрогноз впливу реалізації акта на ключові інтереси заінтересованих сторін
СкачатиДовідка щодо відповідності положенням Конвенції
СкачатиДовідка acquis ЄС
СкачатиВисновок про гендерну експертизу

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Новий Покажчик НПАОП

Роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Чинні у 2024 році нормативні акти ви знайдете в Покажчику нормативно-правових актів з охорони праці.
95818

Відповідь на припис пожежників

Завантажте зразок відповіді на припис Державної служби України з надзвичайних ситуацій про усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної безпеки.
7031

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1811

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді