Держпраці запрошує долучитися до формування Громадської ради

Представників інститутів громадянського суспільства запрошують долучитися до формування Громадської ради при Держпраці

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства (громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, що легалізовані в установленому порядку і провадять діяльність на території України) подати заявки для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Державній службі України з питань праці.

Склад Громадської Ради Держпраці формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування з числа осіб, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської Ради та кандидатури яких внесені відповідними інститутами громадянського суспільства.

Не можуть бути членами громадської ради:

  • народні депутати;
  • посадові особи органів державної влади (навіть якщо їх делегували інститути громадянського суспільства).

До складу зазначеної громадської ради можуть входити представники інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері, пов’язаній з діяльністю Держпраці (зокрема, у сфері промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкового державного соціального страхування, та з інших питань, визначених Положенням про Державну службу України з питань праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 96).

Держпраці запрошує долучитися до формування Громадської ради Читайте також: Формуємо превентивну культуру охорони праці

Інститути громадянського суспільства делегують лише одного представника незалежно від осередків, філій, представництв. Делеговані інститутами громадянського суспільства особи мають бути особисто присутні на установчих зборах.

Для участі в зборах потрібно подати заяву ініціативній групі у довільній формі. Вона має бути підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

СКАЧАТИ ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Держпраці запрошує долучитися до формування Громадської ради

До заяви додається:

  • рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації (додатково в електронному вигляді для оприлюднення);
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
  • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі якщо інститут громадянського суспільства працює менше року – за період діяльності) (додатково в електронному вигляді для оприлюднення);
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Документи для участі в установчих зборах приймаються до 26 лютого 2018 року включно, з 10:00 до 17:00 щодня, окрім вихідних, за адресою: Державна служба України з питань праці, 01025, Київ, вул. Десятинна, 14, кабінет № 104.

Контакти ініціативної групи:

Кукайло Марина Олександрівна – відповідальний секретар ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Держпраці, e-mail: [email protected], тел./факс (044) 248-74-36;

Маціяшко Валентин Апполінарійович – голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Держпраці, e-mail: [email protected], тел. 528-70-84.

Зубатенко Марина Євгеніївна – головний спеціаліст департаменту охорони праці Федерації профспілок України (тел. 287-40-91).

Установчі збори відбудуться 29 березня 2018 року. Початок роботи об 11-00 год.

Місце проведення: Державна служба України з питань праці, м. Київ, вул. Десятинна, 14, 3-й поверх, зал засідань № 319.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
98116

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
21634

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
26660

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
12725

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
109248

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді