Звіт про травматизм на виробництві
Бланк Звіт про травматизм на виробництві (форма № 7-тнв)
Щороку служба охорони праці підприємства повинна готувати статистичні дані про травматизм на виробництві та надавати їх до територіального органу Держстату. Підстава — наказ Держстату України від 18.08.2014 № 242 про затвердження форми державного статистичного спостереження № 7-тнв (річна) «Звіт про травматизм на виробництві у 20__ році».
Які ще звіти з питань охорони праці потрібно подавати
Зразок заповнення звіту про травматизм на виробництві
Державна служба статистики України опублікувала роз’яснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження № 7-тнв (річна) «Звіт про травматизм на виробництві у 20__ році».
Так, у першому розділі вказують інформацію щодо потерпілих від нещасних випадків, професійних захворювань і аварій, що сталися з працівниками на підприємствах.
Розділ 2 охоплює дані щодо окремих витрат підприємства, зумовлених нещасними випадками на виробництві (пов’язаними та не пов’язаними з виробництвом).
Розділ 3 вміщує інформацію щодо кількості потерпілих від нещасних випадків, які призвели до втрати працездатності на 1 робочий день чи більше, та від нещасних випадків зі смертельним наслідком.
У четвертому розділі зазначають кількість потерпілих внаслідок нещасних випадків, які призвели до втрати працездатності на 1 робочий день чи більше, та від нещасних випадків зі смертельним наслідком.
Звіт про травматизм на виробництві 2020
З 1 січня 2020 року наказ Держстату № 242, яким затверджено Звіт про травматизм на виробництві (форма № 7-тнв), втратив чинність. Наразі Держкомстат не затвердив іншої форми звіту аналогічної тематики. А отже, подавати Звіт про травматизм 2019 не потрібно.