За ініціативи Держпраці з 2-го квітня проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці»
Перевірте свої знання з охорони праці
З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».
За рішенням конкурсної комісії з 2 квітня 2019 року оголошується Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2018 році.
Термін подання документів на участь у конкурсі — 20 робочих днів з дати оприлюднення оголошення про початок конкурсу на офіційному сайті Держпраці.
Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14, e-mail: [email protected], телефон для довідок (044) 284 39 07.
СкачатиПоложення про Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» СкачатиНаказ про проведення конкурсу
Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
Одне із завдань служби охорони праці підприємства — провести навчання з охорони праці та перевірку знань за його результатами. Дізнайтеся про принципи організації та види навчання з питань охорони праці, а також завантажте готові зразки необхідних документів.
Як безпечно організувати роботу навантажувачів та яку документацію потрібно оформити? Детальніше про вимоги чинного законодавства до експлуатації навантажувачів розповідає експерт
Як здійснюють оцінку умов праці на робочих місцях, які бувають ступені шкідливих умов праці, якими нормативними документами затверджено переліки робіт зі шкідливими і важкими умовами праці — далі у статті.
Перед початком роботи атракціонних комплексів потрібно впевнитись у справності обладнання та компетентності персоналу щодо попередження нещасних випадків. Стаття допоможе розібратися, як організувати монтаж, техогляд і безпечну експлуатацію атракціонів, які дозвільні документи оформити, зокрема під час воєнного стану, і як забезпечити безпеку відвідувачів