За ініціативи Держпраці з 2-го квітня проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці»
Перевірте свої знання з охорони праці
З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».
За рішенням конкурсної комісії з 2 квітня 2019 року оголошується Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2018 році.
Термін подання документів на участь у конкурсі — 20 робочих днів з дати оприлюднення оголошення про початок конкурсу на офіційному сайті Держпраці.
Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14, e-mail: [email protected], телефон для довідок (044) 284 39 07.
СкачатиПоложення про Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» СкачатиНаказ про проведення конкурсу
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець