Ознайомтеся з обґрунтуванням проекту секторального плану та дізнайтеся, які види продукції ДСНС включила до проекту плану.
ДСНС закликає заінтересовані органи виконавчої влади, об’єднання суб’єктів господарювання, громадські організації споживачів (об’єднання споживачів), науково-технічні та інженерні товариства і спілки висловити свої пропозиції до проекту секторального плану ринкового нагляду на 2019 рік. Зауваження приймаються до 18 листопада 2018 року.
СкачатиПроект секторального плану ДСНС Враховуючи те, що постановою Кабміну від 28.12.2016 р. № 1069 «Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд» ДСНС визначено органом державного ринкового нагляду у сфері піротехнічних виробів, до проекту секторального плану включено тільки один вид продукції – піротехнічні вироби.
При розробці проекту секторального плану враховані пропозиції ДФС щодо здійснення контролю продукції.
Також під час розроблення проекту секторального плану враховано належність виду продукції до підвищеного ступеня ризику.
Пропозиції та зауваження щодо проекту секторального плану приймаються за адресою: 01024, м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, 20/1, тел.: 585-68-39, електронна адреса: [email protected]
Керівник підприємства зобов’язаний призначити відповідального за пожежну безпеку на підприємстві та закріпити цей обов’язок у локальних актах підприємства. У статті ви знайдете зразок наказу про призначення відповідального за пожежну безпеку.
Основним нормативно-правовим актом з питань пожежної безпеки є Правила пожежної безпеки в Україні. Які саме вимоги пожежної безпеки встановлені в Правилах, що потрібно знати роботодавцям, аби не потрапити під дію штрафів, — відповіді у статті.
Фахівці з охорони праці часто опиняються під ризиком неправомірного розширення посадових обов’язків. Дізнайтеся, які функції законно покладати на СОП, чи можуть їх призначати відповідальними за пожежну безпеку та що робити, якщо вам додали зайвих обов’язків.
Дізнайтеся, які норми належності вогнегасників передбачені у чинних Правилах експлуатації та типових нормах належності вогнегасників та на які об’єкти поширюються встановлені в них вимоги.
З метою залучення працівників до проведення заходів щодо запобігання пожежам та організації їх гасіння на підприємствах можуть створюватись добровільні пожежні дружини. Який порядок їх створення? Як це питання регулюється законодавством?