ДСНС опублікувала для обговорення проект секторального плану державного ринкового нагляду на 2019 рік

Ознайомтеся з обґрунтуванням проекту секторального плану та дізнайтеся, які види продукції ДСНС включила до проекту плану.

ДСНС закликає заінтересовані органи виконавчої влади, об’єднання суб’єктів господарювання, громадські організації споживачів (об’єднання споживачів), науково-технічні та інженерні товариства і спілки висловити свої пропозиції до проекту секторального плану ринкового нагляду на 2019 рік. Зауваження приймаються до 18 листопада 2018 року.

СкачатиПроект секторального плану ДСНС

Враховуючи те, що постановою Кабміну від 28.12.2016 р. № 1069 «Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд» ДСНС визначено органом державного ринкового нагляду у сфері піротехнічних виробів, до проекту секторального плану включено тільки один вид продукції – піротехнічні вироби.

При розробці проекту секторального плану враховані пропозиції ДФС щодо здійснення контролю продукції.

Також під час розроблення проекту секторального плану враховано належність виду продукції до підвищеного ступеня ризику.

Пропозиції та зауваження щодо проекту секторального плану приймаються за адресою: 01024, м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, 20/1, тел.: 585-68-39, електронна адреса: [email protected]

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Основні знаки пожежної безпеки на підприємстві

Існують певні вимоги до знаків безпеки і захисту здоров’я працівників на робочих місцях. Вони стосуються не лише їх змісту, а й способу оформлення та розміщення. Дізнайтеся, який вигляд повинні мати знаки пожежної безпеки, що використовуються на підприємстві та як їх використовувати.
32022

Добровільна пожежна дружина на підприємстві

З метою залучення працівників до проведення заходів щодо запобігання пожежам та організації їх гасіння на підприємствах можуть створюватись добровільні пожежні дружини. Який порядок їх створення? Як це питання регулюється законодавством?
24422

Хто відповідає за пожежну безпеку на підприємстві

Зі статті ви дізнаєтеся, кого призначити відповідальним за пожежну безпеку на підприємстві, що має знати та вміти така особа, які завдання та функції повинна виконувати особа, відповідальна за пожежну безпеку на підприємстві.
56347

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді