Розроблено форму протоколу засідання атестаційної комісії

Кожне засідання атестаційної комісії оформлюють відповідними протоколами, однак не всі знають, як правильно їх складати. Щоб уникнути помилок, скористайтеся формами протоколів, розробленими експертами Національного науково-дослідного інституту промислової безпеки та охорони праці.

Коли проводять атестацію робочих місць за умовами праці, керуються:

Зверніть увагу! Це не повний перелік документів, необхідних для проведення атестації. Вичерпний перелік документів та іншу важливу інформацією про атестацію робочих місць, ви можете знайти у Довіднику.

Атестацію проводить атестаційна комісія за наказом по підприємству. Вона на своїх засіданнях обговорює усі питання: які дослідження провести, як оформити їх результати, кому і які встановити пільги тощо. Рішення, які приймають на цих засіданнях, оформлюють відповідними протоколами.

Зразки протоколів, які ми пропонуємо вам скачати, розробив Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці. Вони увійшли до нової редакції Методичних рекомендацій щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Дізнайтеся про те, як правильно скласти протокол засідання атестаційної комісії та завантажте рекомендовані форми протоколів.

СкачатиПокажчик нормативно-правових актів з охорони праці 2018

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
45313

Протокол засідання атестаційної комісії

Кожне засідання атестаційної комісії оформлюють відповідними протоколами. Щоб зекономити свій час, скачайте наведені у статті зразки протоколів та скористайтеся ними, коли проводитимете на підприємстві атестацію робочих місць.
13183

Наказ про результати атестації робочих місць

За результатами атестації робочих місць за умовами праці видається наказ про її результати. Скачайте готовий зразок наказу про результати атестації робочих місць та за потреби адаптуйте його до особливостей вашого підприємства.
20893

Як оформити графік проведення атестації

Перед проведенням атестації керівник підприємства видає відповідний наказ. Як додаток до нього оформлюють графік проведення атестації робочих місць за умовами праці. У статті ви знайдете зразок оформлення такого графіка.
10815

Комісія з атестації робочих місць за умовами праці

Атестаційна комісія — це колегіальний орган, створений для вирішення всіх питань, які стосуються атестації робочих місць на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся, як створюють атестаційну комісію, хто входить до її складу, які функціональні обов’язки вона виконує.
9800

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді