Звільнення у зв’язку зі скороченням: права працівника

Фахівці Державної служби України з питань праці роз’яснили, як захистити свої права при звільненні у зв’язку зі скороченням

Фахівці Державної служби України з питань праці (Держпраці) роз’яснили, як захистити свої права при звільненні у зв’язку зі скороченням.

У день звільнення за скороченням чисельності (штату) з працівником повинні остаточно розрахуватися. Тобто, виплатити заробітну плату за фактично відпрацьований час, компенсацію за невикористану відпустку (стаття 83 КЗпП та стаття 24 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР). Зверніть увагу, якщо ви пропрацювали, наприклад, всього 7 місяців, а відпустку використали за цілий рік і отримали відповідно всі відпускні, то при звільненні гроші із заробітної плати не відраховуватимуться за ті дні відпустки, які ще не відпрацьовані. Окрім того, працівник має право на виплату вихідної допомоги з розрахунку середнього заробітку за останні два місяці.

Що робити, якщо роботодавець відмовляється виплатити всі ці кошти, аргументуючи тим, що «немає грошей»? Відповідно до статті 116 КЗпП, працівник має право при звільненні отримати повний розрахунок. За відмову розраховуватися з працівником роботодавець може понести як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. До адміністративної відповідальності роботодавця можуть притягнути двічі: за допущення порушення вимог чинного законодавства і за невиконання припису. Якщо є факти безпідставної невиплати заробітної плати працівникові більше, як місяць, матеріали подаються до органів Національної поліції для притягнення роботодавця до кримінальної відповідальності. У разі порушення встановлених строків виплати заробітної плати, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі юридичні та фізичні особи — підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (стаття 265 КЗпП).

За захистом своїх прав працівник може звернутися до обласного управління Держпраці, яке проводить перевірку дотримання вимог законодавства про працю.

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88336

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7728

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1809

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4884

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді