Безпека праці лісових господарств Сумщини під пильним наглядом Держпраці

Управління Держпраці у Сумській області повідомило про проведення семінарів-нарад з охорони праці в лісовій галузі в рамках виконання плану роботи на 2017 рік Департаментом нагляду в промисловості й на об’єктах підвищеної небезпеки та за сприяння Державного агентства лісових ресурсів України.

Наради проходили на території 3-ох Державних підприємств Сумської області:

  • ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство»;
  • ДП «Шосткінське лісомисливське господарство»;
  • ДП «Конотопське лісове господарство».

«Учасники заходу обговорили питання попередження виробничого травматизму на підприємствах лісового та мисливського господарства, особливості здійснення наглядової діяльності та проведення превентивних заходів органами Держпраці в агропромисловій та соціально-культурній сферах. У ході семінару було розглянуто динаміку рівня виробничого травматизму й причини його виникнення, наголошено на важливості врахування природного неконтрольованого фактору ризику під час виконання робіт у лісі.

Практичною частиною семінару-наради було ознайомлення зі станом охорони праці в лісових та лісомисливських господарствах Сумщини.

Участь у заході взяли: заступник начальника відділу нагляду в АПК та СКС Департаменту нагляду в промисловості й на об’єктах підвищеної небезпеки Державної служби України з питань праці, начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Сумській області, головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Державного агентства лісових ресурсів України, головний технічний інспектор ЦК Профспілки працівників лісового господарства, заступники начальників та спеціалісти обласних управлінь лісового та мисливського господарства, відповідальні за організацію питань охорони праці обласних підприємств лісового господарства» – прес-служба Управління Держпраці у Сумській області.


Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

План комплексних перевірок

Комплексну перевірку суб’єктів господарювання проводять, якщо одне і те саме підприємство потрапляє в річний план перевірок двох або більше інспекцій. Більше про комплексні перевірки підприємств — у статті.
91026

Які штрафи передбачені за порушення вимог законодавства про працю

За порушення вимог трудового законодавства роботодавці несуть відповідальність у вигляді штрафу, який стягується у кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Детальніше про штрафи за порушення законодавства про працю у 2024 році — в аналітичній статті від нашого експерта.
45550

Журнал реєстрації перевірок

Для того, щоб не допустити несанкціонованих перевірок, на підприємстві заводять Журнал реєстрації заходів державного нагляду (контролю). Ведення його — добровільне. Скачайте бланк Журналу реєстрації перевірок установленого зразка, щоб бути готовим до приходу контролерів.
49344

Аудит охорони праці

Аудит роботи суб’єкта господарювання проводиться за декількома напрямами, зокрема, оцінюється наявність і повнота документації, стан обладнання і робіт та ін. Дізнайтеся, як провести внутрішній аудит охорони праці.
16106