Відповідь
Переліки робіт, що виконують за нарядом-допуском, та осіб, яким надано право їх видачі, визначають за умовами виробництва та видами робіт і затверджують наказом суб’єкта господарювання.
Копії затверджених переліків та наказів мають зберігатися у керівників виробничих підрозділів. Переліки підлягають щорічному перегляду.
Періодично повторювані газонебезпечні роботи, які є невід’ємною частиною технологічного процесу, характеризуються аналогічними умовами їх проведення, постійністю місця і характеру робіт, певним складом виконавців, можна проводити без оформлення наряду-допуску, при цьому заходи безпеки під час проведення таких робіт мають бути викладені в технологічних регламентах та спеціальних інструкціях.
Пожежна безпека на підприємстві
На будь-якому підприємстві, діяльність якого передбачає виконання небезпечних робіт, потрібно затвердити перелік робіт з підвищеною небезпекою. Якою нормативною базою при цьому користуватися — дізнайтеся у статті.
Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів (ПТЕЕС) встановлюють основні організаційні й технічні вимоги до експлуатації електроустановок та електрообладнання споживачів і направлені на забезпечення надійної, безпечної та раціональної експлуатації електроустановок.
Аварія на підприємстві: порядок дій при виникненні аварії, процедура розслідування аварії, утворення комісії з розслідування, строки розслідування аварій та інша важлива інформація.
В яких випадках потрібно оформлювати наряд-допуск на виконання тимчасових вогневих робіт, хто розробляє такий документ? Відповіді на ці питання ви знайдете у статті, а також зможете скачати бланк наряду-допуску на виконання вогневих робіт.
Під час виконання робіт із підвищеною небезпекою необхідно оформлювати відповідний наряд-допуск. У статті наводимо зразок Положення про застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки. Адаптуйте для свого підприємства