Наряд-допуск на виконання обробки деревини вогнезахисним засобом

419

Запитання

Чи обов’язково видавати наряд-допуск на виконання обробки деревини вогнезахисним засобом у пожежному рятувальному загоні?

Відповідь

Переліки робіт, що виконують за нарядом-допуском, та осіб, яким надано право їх видачі, визначають за умовами виробництва та видами робіт і затверджують наказом суб’єкта господарювання.

Копії затверджених переліків та наказів мають зберігатися у керівників виробничих підрозділів. Переліки підлягають щорічному перегляду.

Періодично повторювані газонебезпечні роботи, які є невід’ємною частиною технологічного процесу, характеризуються аналогічними умовами їх проведення, постійністю місця і характеру робіт, певним складом виконавців, можна проводити без оформлення наряду-допуску, при цьому заходи безпеки під час проведення таких робіт мають бути викладені в технологічних регламентах та спеціальних інструкціях.


Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Класифікація шкідливих і важких умов праці

Як здійснюють оцінку умов праці на робочих місцях, які бувають ступені шкідливих умов праці, якими нормативними документами затверджено переліки робіт зі шкідливими і важкими умовами праці — далі у статті
87820

Безпека праці при звалюванні дерев

Під час звалювання дерев дуже важливо дотримуватися визначеної у законодавстві послідовності дій. Про те, як безпечно організувати роботи з видалення дерев і які нормативні документи визначають ці вимоги — далі у статті.
3968

Охорона праці під час вантажно-розвантажувальних робіт

Як забезпечується охорона праці під час безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт на підприємстві? Дізнайтеся, як розробити й затвердити відповідну організаційно-технологічну документацію, яких вимог законодавства дотримуватися.
27566