Статті за темою Роботи підвищеної небезпеки

Як оформити акт-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки
У статті наводимо приклад Акта-допуску на виконання робіт підвищеної небезпеки на території підприємства (структурного підрозділу, дільниці), який ви можете адаптувати до умов вашого підприємства.
3608
Вимоги безпеки під час робіт на висоті
Роботи на висоті — це роботи з підвищеною небезпекою, які потребують обов’язкових заходів безпеки. Наша стаття допоможе організувати роботи на висоті безпечно, правильно оформити наряд-допуск, провести інструктажі працівникам, уникнути помилок при виборі засобів захисту.
80728
Журнал реєстрації нарядів допусків на виконання робіт з підвищеною небезпекою
Роботодавець зобов’язаний вести журнал реєстрації нарядів-допусків на проведення робіт з підвищеною небезпекою. У статті ви знайдете інформацію про ведення такого журналу та зможете скачати відповідну форму.
4225
Перевезення небезпечних вантажів
Небезпечні вантажі становлять потенційну загрозу для людини й навколишнього середовища. У статті ви знайдете відповіді на такі питання: що таке небезпечний вантаж, чим укомплектувати транспортні засоби, що перевозять такий вантаж, які документи оформити та які вимоги до виробничого персоналу
11242
Наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки
Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також скачуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
113688
Як експлуатувати газові балони
Безпечна експлуатація газових балонів залежить від багатьох чинників. У статті розповімо, як заповнювати, транспортувати та зберігати, як проводити техогляд, як навантажувати та розвантажувати балони з газами.
14591
Вимоги до безпеки праці у будівництві
Охорона праці на будівництві має бути організована таким чином, щоб захистити як робітників, які виконують роботи на об’єкті, так і сторонніх осіб, котрі можуть опинитися біля будівельного майданчику. Держава чітко визначає нормативи та стандарти безпечної роботи, яких слід дотримуватися відповідним суб’єктам господарювання.
19702
Як здійснюється ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки
Cуб’єкти господарювання, у власності яких є хоча б один потенційно небезпечний об’єкт, а також ті, які мають намір розпочати будівництво такого об’єкта, мають організувати проведення ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки.
18554
Висновок експертизи щодо стану охорони праці
Висновок експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва — це документ, який містить інформацію про відповідність (невідповідність) об'єкта експертизи вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки. У статті ви знайдете форми висновків експертизи та дізнаєтеся, хто їх видає.
1742