Безпека праці під час виконання робіт із вилову риби

342

Запитання

Як створити безпечні умови праці і забезпечити дотримання вимог промислової безпеки на борту риболовних суден під час виконання робіт із вилову риби?

Відповідь

Питання створення безпечних умов праці і дотримання вимог промислової безпеки на борту риболовних суден під час виконання робіт із вилову риби стало особливо актуальним з початком рибальського сезону. Передусім варто звернути увагу на ті фактори, які найчастіше призводять до трагедій під час промислового вилову риби.

Причинами аварій і нещасних випадків при експлуатації риболовецьких суден є:

Для зменшення рівня травматизму під час вилову рибу потрібно посилити профілактичну роботу з працівниками риболовних суден, зокрема:

Також професійним риболовам необхідно виконувати положення, інструкції та інші акти з охорони праці, які повинні бути розроблені у товаристві відповідно до вимог законодавства.

Скачайте Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці 2019

За інформацією управління Держпраці у Черкаській області

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1641

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59877