Визначено найбільш травмонебезпечні галузі у I півріччі 2019 року

UA RU
За 6 місяців 2019 року в Україні сталося 1943 нещасних випадки, з яких 207 — смертельних. Такі дані оприлюднила Держпраці.

В аналогічному періоді минулого року нещасних випадків було більше — 2061 (з них 187 смертельних).

Найбільше нещасних випадків сталося у Дніпропетровській області (300), а найменше — у Закарпатській (18). При цьому смертельних випадків найбільше було у Львівській області та м. Київ (23).

Перевірте свої знання з охорони праці

Якщо аналізувати дані за галузями нагляду, найбільш травмонебезпечними виявилися соціально-культурна сфера та торгівля. За 6 місяців поточного року у цій сфері сталося 460 нещасних випадків, 31 з яких закінчився смертю працівника.

Найменше нещасних випадків було у такій галузі нагляду, як котлонагляд, підйомні споруди (травмувалося 7 працівників).

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок розслідування нещасних випадків невиробничого характеру

Розслідування нещасних випадків невиробничого характеру не завжди відбувається відповідно до вимог законодавства. Чому небезпечно так робити та до яких наслідків це може призвести — розповідає експерт.
62120

Соціальне страхування від нещасних випадків

Дізнайтеся про новації у сфері соціального страхування: хто здійснює страхові виплати, який розмір і строки цих виплат, хто ухвалює рішення про призначення допомоги та як виплачувати допомогу потерпілим на виробництві.
12006

Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві

У разі настання нещасних випадків, які завдали шкоди робітникам або іншим людям, роботодавець зобов’язаний вжити всіх зусиль для організації неупередженої та повної перевірки обставин таких подій. У статті розповідаємо не лише про загальну процедуру розслідування нещасних випадків, а й про те, як провести розслідування в умовах воєнного стану.
126948

Зразок наказу про продовження строку розслідування нещасного випадку

Розслідувати нещасний випадок у встановлений строк вдається не завжди: іноді це неможливо з об'єктивних причин. У такій ситуації необхідно продовжити строк розслідування відповідно до законодавства.
351

Журнал реєстрації нещасних випадків на виробництві

Нещасні випадки, які сталися на виробництві, роботодавець повинен внести у журнал реєстрації нещасних випадків на виробництві. Скачайте бланк такого журналу, чинний у 2024 році, та дізнайтеся, як правильно його заповнювати.
16303

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді