Депутати Верховної Ради підтримали закон про підвищення прожиткового мінімуму

17 вересня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік». Законопроект № 3060 підтримали 340 депутатів

17 вересня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік». Законопроект №  3060 підтримали 340 депутатів.

Відповідно до закону мінімальна заробітна плата у місячному розмірі становитиме 1378 грн.

Прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць встановлено у розмірі:

  • дітей віком до 6 років — 1167 грн.;
  • дітей віком від 6 до 18 років — 1455 грн.;
  • працездатних осіб — 1378 грн.;
  • осіб, які втратили працездатність — 1074 грн.

Розмір мінімальної пенсії зріс з 949 грн. до 1074 грн.

Також зросли розміри виплат допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам, тимчасової допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідом I чи II групи.

Збільшено видатки на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною».

ІНСТРУКТАЖІ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Охорона праці на підприємствах з підвищеним рівнем шуму

Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
620

Позаплановий інструктаж з охорони праці

В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
96958

Помилки в охороні праці: людський чинник

Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.
349

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді