У 2018 році посилять нагляд за безпечною експлуатацією транспортних засобів на підприємствах

У наступному році в Держпраці планують організувати низку заходів державного нагляду за безпечною експлуатацією транспортних засобів та проведенням медичних оглядів водіїв на підприємствах торгівлі, харчової та переробної промисловості, сільського господарства та соціально-культурної сфери.

Про це 5 грудня повідомив директор департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки – начальник відділу нагляду в АПК і СКС Микола Радіонов під час семінару-навчання для начальників відділів нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері територіальних органів Держпраці та головних інспекторів, які здійснюють державний нагляд у суб’єктів господарювання агропромислового комплексу.

У 2018 році посилять нагляд за безпечною експлуатацією транспортних засобів на підприємствах Читайте також: Розслідування та облік нещасних випадків на виробництві, Хто і кому повинен повідомити, що на підприємстві стався нещасний випадок

М. Радіонов навів невтішну статистику нещасних випадків на виробництві, повʼязаних з ДТП, акцентувавши увагу на тому, що найбільше гине працівників агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери. Він зазначив, що з початку 2017 року в Україні внаслідок ДТП загинуло 112 осіб, що становить 35% від загальної кількості нещасних випадків зі смертельним наслідком.

Крім того, зважаючи на суттєве зростання нещасних випадків зі смертельним наслідком у лісовій галузі (з початку року загинуло 17 працівників), Держпраці внесла пропозиції включити до Стратегії розвитку лісового господарства низку заходів, спрямованих на вдосконалення системи управління охороною праці, що має мінімізувати ризики виникнення нещасних випадків.

Джерело Держпраці

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25326

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
11536

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
108415

Дотримуємось правил пожежної безпеки під час зимових свят

Наближаються різдвяні та новорічні свята, на багатьох підприємствах встановлюють новорічні ялинки та прикрашають приміщення. Водночас варто не забувати про правила пожежної безпеки під час зимових свят. Про те, яких заходів вжити, — далі у статті.
3972

Які штрафи передбачені за порушення правил пожежної безпеки

Порушникам вимог пожежної безпеки слід готуватися до відповідальності за свої дії. Про те, які саме штрафи за порушення вимог пожежної безпеки передбачені у чинному законодавстві в 2024 році, — далі.
24512

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді