За позовом Держпраці суд заборонив експлуатацію небезпечного устаткування ТОВ «Ферпласт-Україна»

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Житомирський окружний адміністративний суд задовольнив позов Управління Держпраці у Житомирській області стосовно застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до Товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «Ферпласт-Україна». На підприємстві зупинено роботу та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Підприємство не надало суду доказів щодо усунення всіх порушень, зафіксованих в акті перевірки від 18 листопада 2016 року.

За позовом Держпраці суд заборонив експлуатацію небезпечного устаткування ТОВ «Ферпласт-Україна» Читайте також: Контроль за станом охорони праці на підприємстві

Нагадаємо, фахівцями Управління Держпраці у Житомирській області загалом було зафіксовано більше сотні порушень вимог законодавства з охорони праці. Суд дійшов висновку, що залишається ризик заподіяння шкоди життю чи здоров’ю людей.

Керуючись статтями 71, 86, 158-163, 167, 186, 254, 256 Кодексу адміністративного судочинства України суд виніс постанову, в якій заборонив підприємству експлуатацію близько 50 одиниць обладнання і устаткування підвищеної небезпеки до усунення порушень, зазначених в акті перевірки.

Серед забороненого обладнання:

  • електроустановки на напругу 0,23 та 0,4 кВ;
  • електронавантажувачі;
  • деревообробні, металообробі, рейсмусові, цвяхозабивні, циркулярні, торцювальні, свердлильні та інші верстати.

За інформацією Держпраці у Житомирській області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників

Ефективна робота з профілактики виробничого травматизму на виробництві залежить від належної підготовки, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Провести перевірку знань допоможе орієнтовний перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників підприємства, підготовлений експертом
59926

Особливості охорони праці неповнолітніх

Особливості охорони праці неповнолітніх завжди були актуальними для роботодавців. Зі статті ви довідаєтеся: які умови прийняття на роботу неповнолітніх осіб, який час відпочинку для неповнолітніх передбачає законодавство, скільки має тривати робочий час для неповнолітніх, як звільнити неповнолітнього працівника.
22102

Охорона праці під час воєнного стану

В умовах війни тисячі підприємств, незважаючи на безпекові ризики, продовжують працювати, оскільки їхня робота є основою економічної стабільності України. Існують певні відмінності в організації роботи в мирний та воєнний час. Про особливості охорони праці під час воєнного стану розповідаємо у статті.
21805

Охорона праці на підприємствах з підвищеним рівнем шуму

Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
749

Журнал реєстрації перевірок

Для того, щоб не допустити несанкціонованих перевірок, на підприємстві заводять Журнал реєстрації заходів державного нагляду (контролю). Ведення його — добровільне. Скачайте бланк Журналу реєстрації перевірок установленого зразка, щоб бути готовим до приходу контролерів.
66116

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді