Осінні семінари з охорони праці успішно пройшли в Одесі, Полтаві, Вінниці та Хмельницькому

Для редакції журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» стало доброю традицією проведення безкоштовних освітніх заходів з актуальних питань охорони праці в різних куточках України, метою яких є підвищення освітнього рівня спеціалістів

Для редакції журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (далі — Довідник) стало доброю традицією проведення безкоштовних освітніх заходів з актуальних питань охорони праці в різних куточках України, метою яких є підвищення освітнього рівня спеціалістів.

Цієї осені заходи для широкого кола слухачів відбулися в Одесі, Полтаві, Вінниці та Хмельницькому. Загалом семінари відвідали близько тисячі спеціалістів з охорони праці.

Лекції читали досвідчені фахівці своєї справи — Ольга Чернетенко, редактор-експерт Довідника, та Микола Федоренко, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області, постійний автор Довідника.

На семінарах докладно розглянули такі питання: пільги та компенсації за роботу із важкими та шкідливими умовами праці, атестація робочих місць за умовами праці, проведення робіт за нарядом-допуском та допуск сторонніх організацій на територію діючого підприємства.

Також слухачам було представлено експертно-правову систему «Експертус Охорона праці» та продемонстровано її можливості.

Усі учасники семінарів отримали подарунковий випуск журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці», сертифікат на знижку на передплату у видавництві та сертифікат учасника. Але головним надбанням стала можливість отримати відповіді експертів на нагальні питання та поспілкуватися з колегами.

Команда напряму «Експертус Охорона праці» щиро вдячна спільноті спеціалістів з охорони праці кожного міста за проявлений інтерес до наших заходів та небайдужість до збереження людського життя. Дякуємо за ваші відгуки, позитивні емоції та приємні спогади про кожне місто.

Окремо подяку висловлюємо нашим партнерам ― осередкам професійних спілок, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, уповноваженим особам міських та обласних адміністрацій, територіальним управлінням, представникам Держпраці та консультаційним центрам з охорони праці. Ваша підтримка стала запорукою успіху проведення семінарів. Маємо надію, що ця співпраця  продовжиться і надалі.

 Чекайте на нові семінари від Довідника у 2016 році!

Як проходили семінари у різних містах — можете переглянути на світлинах

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Додаткова відпустка за роботу за комп’ютером

Дізнайтеся, які працівники можуть отримати додаткову відпустку, як вести облік робочого часу працівника на роботах з особливими умовами праці, зокрема на електронно-обчислювальних та обчислювальних машинах, для надання йому додаткової відпустки.
4457

Комплексні заходи з охорони праці

Комплексні заходи з охорони праці розробляють для запобігання випадкам виробничого травматизму на підприємстві, підвищення наявного рівня охорони праці. Дізнайтеся, хто розробляє комплексні заходи з охорони праці на підприємстві, що в них передбачити та чи нестиме роботодавець відповідальність за їх невиконання.
54661

Вимоги охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів

Під час робіт із вантажопідіймальними кранами, підіймальними пристроями й відповідним обладнанням існує великий ризик травмування працівників. Читайте детальніше про те, як безпечно експлуатувати вантажопідіймальні крани та яких заходів ужити в умовах воєнних дій
23318

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
98053

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
4928

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді