Осінні семінари з охорони праці успішно пройшли в Одесі, Полтаві, Вінниці та Хмельницькому

Для редакції журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» стало доброю традицією проведення безкоштовних освітніх заходів з актуальних питань охорони праці в різних куточках України, метою яких є підвищення освітнього рівня спеціалістів

Для редакції журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (далі — Довідник) стало доброю традицією проведення безкоштовних освітніх заходів з актуальних питань охорони праці в різних куточках України, метою яких є підвищення освітнього рівня спеціалістів.

Цієї осені заходи для широкого кола слухачів відбулися в Одесі, Полтаві, Вінниці та Хмельницькому. Загалом семінари відвідали близько тисячі спеціалістів з охорони праці.

Лекції читали досвідчені фахівці своєї справи — Ольга Чернетенко, редактор-експерт Довідника, та Микола Федоренко, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області, постійний автор Довідника.

На семінарах докладно розглянули такі питання: пільги та компенсації за роботу із важкими та шкідливими умовами праці, атестація робочих місць за умовами праці, проведення робіт за нарядом-допуском та допуск сторонніх організацій на територію діючого підприємства.

Також слухачам було представлено експертно-правову систему «Експертус Охорона праці» та продемонстровано її можливості.

Усі учасники семінарів отримали подарунковий випуск журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці», сертифікат на знижку на передплату у видавництві та сертифікат учасника. Але головним надбанням стала можливість отримати відповіді експертів на нагальні питання та поспілкуватися з колегами.

Команда напряму «Експертус Охорона праці» щиро вдячна спільноті спеціалістів з охорони праці кожного міста за проявлений інтерес до наших заходів та небайдужість до збереження людського життя. Дякуємо за ваші відгуки, позитивні емоції та приємні спогади про кожне місто.

Окремо подяку висловлюємо нашим партнерам ― осередкам професійних спілок, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, уповноваженим особам міських та обласних адміністрацій, територіальним управлінням, представникам Держпраці та консультаційним центрам з охорони праці. Ваша підтримка стала запорукою успіху проведення семінарів. Маємо надію, що ця співпраця  продовжиться і надалі.

 Чекайте на нові семінари від Довідника у 2016 році!

Як проходили семінари у різних містах — можете переглянути на світлинах

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Економічні методи управління охороною праці

Економічні методи стимулювання можуть стати ефективним інструментом для поліпшення умов праці та підвищення безпеки на робочих місцях. Дізнайтеся, як держава і роботодавці можуть мотивувати працівників і підприємства вкладати ресурси у збереження здоров’я та життя персоналу.
34

Cпоруди цивільного захисту

Задля убезпечення працівників від надзвичайних ситуацій у мирний час та засобів ураження в особливий період улаштовують споруди цивільного захисту. Про те, яка існує класифікація споруд цивільного захисту, які вимоги до їх улаштування та утримання, — далі у статті.
17499

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21497

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14492

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді