Результатом планової перевірки для конотопського підприємства стала заборона виконувати роботи підвищеної небезпеки

Під час планової перевірки ТОВ «Житлово-експлуатаційна дільниця «Сім вітрів» були виявлені численні порушеннями правил охорони праці. Тому Управління Держпраці у Сумській обл. заборонило підприємству виконання робіт на висоті та експлуатацію 19-ти ліфтів, що встановлені в житлових будинках.

Фахівцями Держпраці виявлено 70 порушень щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

«На момент проведення контрольного заходу у підприємства були відсутні дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки, а саме експлуатацію ліфтів, не задекларовано в Управлінні Держпраці у Сумській обл. виконання робіт на висоті, працівники, які допущені до виконання даних робіт, не пройшли спеціальне навчання та перевірку знань.

Окрім того, робітники підприємства не були належним чином забезпечені спецодягом. Електротехнічних працівників не укомплектовано переносним захисним заземленням для захисту від ураження електричним струмом при виконанні робіт в електроустановках до 1000 В. Суб’єкт господарювання знехтував проведенням періодичних випробувань драбин, запобіжних поясів і страхувальних канатів, несправність яких може призвести до нещасних випадків.

Стосовно технічного стану ліфтів, то машинні приміщення деяких з них не захищені від попадання атмосферних опадів, а в редукторах виявлено протікання мастила» – прес-служба Держпраці.

Інспекторами Держпраці було перевірено 4-ри виробничих об’єкти підприємства та внесено 4-ри приписи щодо усунення порушень. Винні посадові особи підприємства будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Завантажте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
13306

Перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників

Ефективна робота з профілактики виробничого травматизму на виробництві залежить від належної підготовки, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Провести перевірку знань допоможе орієнтовний перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників підприємства, підготовлений експертом
50305

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для заправника при виконанні робіт згідно з його обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
19497

Контроль за станом охорони праці на підприємстві

Контроль за станом охорони праці на підприємстві є одним із складових елементів системи управління охороною праці підприємства. Контроль спрямований на виявлення відхилень від норм в умовах праці та перевірку виконання працівниками своїх обов’язків у сфері охорони праці. Дізнайтеся, які бувають основні види контролю за станом охорони праці на підприємстві, з якою періодичністю їх проводять, та якими документами супроводжується контроль.
58539

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
103025

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді