Трудові права працівників було обговорено на засіданні Міжгалузевої ради Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок

На засіданні Міжгалузевої ради Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок побували фахівці Держпраці та представники профспілок. Під час обговорення були висвітлені питання виконання рішень виборних профспілкових органів щодо забезпечення гарантованих державою трудових прав членів профспілок.

В засіданні приймали участь:

  • начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Владислав Снісар;
  • начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Толстогузов;
  • заступник голови Федерації профспілок України Олександр Шубін;
  • директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнєцова;
  • голова правління Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв;
  • начальник відділення національної служби посередництва і примирення у Дніпропетровській області Ігор Чуб.

Виступаючи перед аудиторією, фахівці ГУ Держпраці у Дніпропетровській обл. акцентували увагу на співпраці з соціальними партнерами в таких сферах:

Начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській обл. підкреслив, що Головним управлінням постійно проводяться превентивні заходи для профілактики виробничого травматизму в області.

Проводиться й роз’яснювальна робота для підвищення правової грамотності в питаннях трудового законодавства, дотримання мінімальних соцгарантій в оплаті праці.

Було обговорено тему обміну інформацією та ефективної взаємодії між соціальними партнерами в рамках угоди про співпрацю між Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській обл. та обласним об’єднанням профспілок.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека праці сторожів у зимовий період

Взимку особливо гостро стоїть питання навчання та інструктажу сторожів, а також створення умов для їх безпечної роботи. Як уникнути травмування сторожів та охоронників у зимовий період, — підкаже наша стаття.
1658

План комплексних перевірок

Комплексну перевірку суб’єктів господарювання проводять, якщо одне і те саме підприємство потрапляє в річний план перевірок двох або більше інспекцій. Більше про комплексні перевірки підприємств — у статті.
91248

Які штрафи передбачені за порушення вимог законодавства про працю

За порушення вимог трудового законодавства роботодавці несуть відповідальність у вигляді штрафу, який стягується у кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Детальніше про штрафи за порушення законодавства про працю у 2024 році — в аналітичній статті від нашого експерта.
45695

Журнал реєстрації перевірок

Для того, щоб не допустити несанкціонованих перевірок, на підприємстві заводять Журнал реєстрації заходів державного нагляду (контролю). Ведення його — добровільне. Скачайте бланк Журналу реєстрації перевірок установленого зразка, щоб бути готовим до приходу контролерів.
49716