Незаконна рубка дерев закінчилася трагедією на Закарпатті

13 березня 2017 року на території ДП "Ужгородське лісове господарство" місцеві жителі с. Циганівці Закарпатської області займалися незаконною вирубкою дерев, що постраждали від вітровалу. Під час цього заняття стався нещасний випадок з одним із нелегальних робітників. Він отримав тяжку травму і помер на місці події.

Працівники лісової охорони оглянули місце нещасного випадку. Вони виявили п’ять вітровальних та вітроломних дерев (бук). Про цей факт був складений акт огляду місця вчинення правопорушення лісового законодавства.

У відомстві наголосили, що в цьому місці лісгосп не проводить жодні лісогосподарські заходи. Потерпілий не є співробітником ДП "Ужгородське лісове господарство" та вказівки і відповідного дозволу на проведення рубки й розчищення не отримував. Матеріали розслідування нещасного випадку знаходяться у відділі Нацполіції.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Акт про нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом

Акт розслідування нещасного випадку за формою Н-1 допоможе оформити факт нещасного випадку на підприємстві. Як заповнювати форму акта Н-1, які дані потрібно вказати, скільки років зберігати документ, яким органам надіслати — далі у статті.
118770

Аптечка на підприємстві

Аптечка першої допомоги має бути на кожному підприємстві, адже часто від оперативності надання домедичної допомоги залежить життя людини. Яким має бути склад аптечки невідкладної медичної допомоги, де саме повинна розміщуватися аптечка першої допомоги у виробничому підрозділі, хто відповідає за неї — про все це розповімо далі.
93564

Перша допомога при опіках

За різних обставин працівник може отримати термічні або хімічні опіки. В умовах воєнної агресії ризик отримання таких ушкоджень значно зростає. У статті розповімо про те, які існують види опіків та як правильно надати домедичну допомогу при опіках постраждалому.
26200

Класифікатор подій, що призвели до нещасного випадку

Від правильності встановлення причини нещасного випадку залежить ефективність розроблюваних заходів щодо запобігання подібним випадкам. Не помилитися при визначенні коду причини нещасного випадку за Класифікатором видів подій, причин, обладнання, що призвели до нещасного випадку, допоможе наша стаття.
15034

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді