Актуальні питання з охорони праці у розділі «Відкриті публікації»

Серед останніх відкритих публікацій — відповіді на проблемні запитання. Чи правомірно відносити до витрат на охорону праці технічний огляд, опосвідчення, діагностику технологічного обладнання? Який порядок допуску на територію діючого підприємства підрядника, який залучається до проведення робіт в електроустановках підприємства?

У своїй практиці спеціаліст з охорони праці постійно зустрічається з проблемними ситуаціями, які потребують конкретного вирішення. Крім того, усі заходи мають відповідати нормам чинного законодавства. Наприклад, ситуація: до проведення робіт в електроустановках підприємства потрібно залучити підрядника. Постає питання: який порядок допуску на територію діючого підприємства підрядника та які документи потрібно для цього оформити? Або: нормативно-правовими актами з охорони праці на підприємстві передбачені такі роботи як технічний огляд, опосвідчення, діагностика основних фондів діючого технологічного обладнання. Чи правомірно відносити витрати на ці роботи до витрат на охорону праці?

Відповіді експертів на різні проблемні запитання можна прочитати на сторінках журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» у постійній рубриці «Запитання — відповідь». Але є ще один важливий момент! Ці та інші матеріали можуть з’явитися на нашому порталі у розділі «Відкриті публікації», де їх також можна прочитати у повному обсязі.

Так, серед останніх відкритих публікацій — відповіді на проблемні запитання, зазначені вище, а саме:

Нагадуємо, що відкрити повний зміст публікації можуть лише зареєстровані користувачі порталу. Тому якщо ви ще не зареєстровані, це можна зробити ТУТ за одну хвилину просто зараз! Якщо ж ви вже зареєстровані, не забувайте авторизуватись!

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7640

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
476

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4824

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25371

Забезпечуємо безпеку дорожнього руху на підприємстві

Для того, щоб забезпечити безпеку праці персоналу на автопідприємстві, потрібно належним чином організувати рух транспортних засобів і пішоходів територією та у виробничих приміщеннях підприємства. Яким має бути алгоритм дій роботодавця — розповідає експерт.
27666

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді