Як організувати безпечне утримання будівлі — дізнайтеся на семінарі

Для роботодавців, які мають на балансі або орендують будівлі, утримання будівель є важливим питанням, та недотримання нормативних вимог може створювати постійну потенційну небезпеку. Саме цим актуальним питанням присвячено семінар «Безпечне утримання будівлі», який відбудеться 2 жовтня 2015 року в м. Києві

Аналіз нещасних випадків, аварій та інших надзвичайних ситуацій, пов’язаних з експлуатацією виробничих будівель, вказують на те, що роботодавці не приділяють належної уваги питанням безпечної експлуатації будівель. Для роботодавців, які мають на балансі або орендують будівлі, утримання будівель є важливим питанням, та недотримання нормативних вимог може створювати постійну потенційну небезпеку.

Саме цим актуальним питанням присвячено семінар «Безпечне утримання будівлі», який відбудеться 2 жовтня 2015 року в м. Києві.

Семінар проводитимуть досвідчені лектори, експерти журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»:

Микола ФЕДОРЕНКО — головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області. Автор багатьох публікацій, лектор з багаторічним досвідом викладання.

Олександр ПІЛЬКЕВИЧ — експерт з питань охорони праці та пожежної безпеки, адвокат. Має багаторічний досвід роботи у сфері охорони праці.

Програма для вас, якщо ви:

  • фахівці, відповідальні за утримання та експлуатацію будівель;
  • фахівці технічних служб, пов’язаних з утриманням будівель;
  • фахівці організацій, які залучають підрядні організації до проведення будівельних та ремонтних робіт на будівлях;
  • орендодавці та орендарі будівель та їх приміщень;
  • фахівці замовників, що здійснюють контроль за проведенням будівельних робіт.

У результаті навчання Ви отримаєте інформацію, що забезпечить знання організаційно-технічних заходів, спрямованих на підвищення надійності та безпеки експлуатації будівель та їх інженерних мереж, а також дозволить запобігти виникненню аварій будівель на Вашому підприємстві.

Усі слухачі отримають сертифікати, що підтверджують участь у семінарі.

Детально ознайомитися з програмою та умовами участі у семінарі можна на сайті інтернет-магазину Цифрового видавництва Експертус.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7598

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
311

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4824

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25326

Забезпечуємо безпеку дорожнього руху на підприємстві

Для того, щоб забезпечити безпеку праці персоналу на автопідприємстві, потрібно належним чином організувати рух транспортних засобів і пішоходів територією та у виробничих приміщеннях підприємства. Яким має бути алгоритм дій роботодавця — розповідає експерт.
27639

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді