Набрав чинності наказ Мінсоцполітики щодо індивідуальних планів працевлаштування

Діють новий Порядок та умови складання, виконання індивідуальних планів надання послуг і працевлаштування. Згідно з документом індивідуальні плани працевлаштування складатимуть кар’єрні радники.

Мінсоцполітики визначило умови та процедуру складання, виконання індивідуальних планів надання послуг для осіб, які шукають роботу, та індивідуальних планів працевлаштування для зареєстрованих безробітних. Відповідний наказ № 1913 зареєстровано в Мін’юсті 28 грудня 2018 року.

Визначено, що індивідуальний план надання послуг складається кар’єрним радником разом із особою, яка шукає роботу, за результатами первинного профілювання.

У плані надання послуг зазначаються:

  • результати профілювання;
  • індивідуальні особливості працевлаштування;
  • перелік заходів і послуг щодо сприяння працевлаштуванню (із зазначенням строків та результатів їх проведення), які мають вжити кар’єрний радник та особа, котра шукає роботу;
  • зобов’язання сторін щодо виконання такого плану.

В індивідуальному плані надання послуг, зокрема, зазначають:

  • підприємства, установи, організації, які особа, котра шукає роботу, повинна відвідати до наступного візиту до центру зайнятості / філії;
  • джерела інформації про вакансії, які особа, котра шукає роботу, повинна опрацювати;
  • роботодавців, яким потрібно направити резюме.

За спільною згодою кар’єрного радника та особи, яка шукає роботу, строк надання послуг згідно з планом може бути змінено. План складається у двох примірниках та підписується безпосередньо особою, котра шукає роботу, та кар’єрним радником.

СкачатиПокажчик нормативно-правових актів з охорони праці 2019

Індивідуальний план працевлаштування розробляється кар’єрним радником разом із зареєстрованим безробітним на основі отриманих результатів поглибленого профілювання.

При розробленні плану працевлаштування кар’єрний радник ознайомлює зареєстрованого безробітного з його структурою, допомагає визначитись, яка робота для нього є підходящою, та з’ясовує всі деталі й обставини, що мають значення для працевлаштування.

Кар’єрний радник спільно із зареєстрованим безробітним мають визначити заходи щодо працевлаштування, які зазначаються у відповідному плані працевлаштування. Зареєстрований безробітний і кар'єрний радник власними підписами підтверджують доцільність кожного з обраних заходів та строки їх виконання.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1‑ПВ

Один раз на два роки юридичні особи зобов’язані звітувати про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1-ПВ. Актуальний бланк ви можете скачати у статті.
44578

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8574

Протокол засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці

Результат перевірки знань з питань охорони праці працівників, яких допускають до виконання робіт з підвищеною небезпекою, та робіт, де є потреба у професійному доборі, оформлюють протоколом засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці. Встигніть скачати чинний документ.
37479

Покажчик НПАОП

Роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Чинні нормативні акти ви знайдете в Покажчику нормативно-правових актів з охорони праці. Для зручності використовуйте сервіс для роботи.
109818

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді