Набрав чинності наказ Мінсоцполітики щодо індивідуальних планів працевлаштування

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Діють новий Порядок та умови складання, виконання індивідуальних планів надання послуг і працевлаштування. Згідно з документом індивідуальні плани працевлаштування складатимуть кар’єрні радники.

Мінсоцполітики визначило умови та процедуру складання, виконання індивідуальних планів надання послуг для осіб, які шукають роботу, та індивідуальних планів працевлаштування для зареєстрованих безробітних. Відповідний наказ № 1913 зареєстровано в Мін’юсті 28 грудня 2018 року.

Визначено, що індивідуальний план надання послуг складається кар’єрним радником разом із особою, яка шукає роботу, за результатами первинного профілювання.

У плані надання послуг зазначаються:

  • результати профілювання;
  • індивідуальні особливості працевлаштування;
  • перелік заходів і послуг щодо сприяння працевлаштуванню (із зазначенням строків та результатів їх проведення), які мають вжити кар’єрний радник та особа, котра шукає роботу;
  • зобов’язання сторін щодо виконання такого плану.

В індивідуальному плані надання послуг, зокрема, зазначають:

  • підприємства, установи, організації, які особа, котра шукає роботу, повинна відвідати до наступного візиту до центру зайнятості / філії;
  • джерела інформації про вакансії, які особа, котра шукає роботу, повинна опрацювати;
  • роботодавців, яким потрібно направити резюме.

За спільною згодою кар’єрного радника та особи, яка шукає роботу, строк надання послуг згідно з планом може бути змінено. План складається у двох примірниках та підписується безпосередньо особою, котра шукає роботу, та кар’єрним радником.

СкачатиПокажчик нормативно-правових актів з охорони праці 2019

Індивідуальний план працевлаштування розробляється кар’єрним радником разом із зареєстрованим безробітним на основі отриманих результатів поглибленого профілювання.

При розробленні плану працевлаштування кар’єрний радник ознайомлює зареєстрованого безробітного з його структурою, допомагає визначитись, яка робота для нього є підходящою, та з’ясовує всі деталі й обставини, що мають значення для працевлаштування.

Кар’єрний радник спільно із зареєстрованим безробітним мають визначити заходи щодо працевлаштування, які зазначаються у відповідному плані працевлаштування. Зареєстрований безробітний і кар'єрний радник власними підписами підтверджують доцільність кожного з обраних заходів та строки їх виконання.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також завантажуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
146498

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді