Настав час подавати звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів. Не запізніться!

До 01.03.2019 роботодавцям потрібно подати звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів (№ 10-ПІ).
Підприємства, ФОП, а також громадські організації осіб з інвалідністю, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб, реєструються у відділеннях Фонду соцзахисту інвалідів за своїм місцезнаходженням і щороку подають цим відділенням звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів (далі – звіт), відповідно до ст. 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Існує певний порядок подання звітів та інформації, необхідної для організації працевлаштування осіб з інвалідністю підприємствами, установами, організаціями та підприємцями, що використовують найману працю. Цей порядок затверджений постановою Кабміну від 31.01.07 № 70 «Про реалізацію ст. 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Порядком передбачено, що роботодавці подають звіт щороку до 1 березня відділенням Фонду, в яких вони зареєстровані, за формою № 10-ПІ (річна).

СкачатиБланк звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів (№ 10-ПІ)

СкачатиІнструкція по заповненню звіту 10-ПІ

Важливо!

Звіти надаються тільки в паперовому вигляді безпосередньо до територіальних відділень Фонду соцзахисту інвалідів або надсилаються рекомендованим листом.

За повідомленням Фонду соціального захисту інвалідів

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Новий Покажчик НПАОП

Роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Чинні у 2024 році нормативні акти ви знайдете в Покажчику нормативно-правових актів з охорони праці.
95818

Відповідь на припис пожежників

Завантажте зразок відповіді на припис Державної служби України з надзвичайних ситуацій про усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної безпеки.
7031

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1811

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді