Мінсоцполітики визначило, як роботодавці мають звітувати про працевлаштування осіб передпенсійного віку

Потреба у визначенні такої процедури з’явилася після запровадження з 2018 року обов'язку для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб забезпечити квоту із працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Мінсоцполітики повторно представило для громадського обговорення проект змін до «Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню», затвердженого наказом Мінсоцполітики від 16.05.2013 р. № 271.

Зміни повязані із появою із 2018 року обов’язку для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб забезпечити квоту у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років.

Як проявляється дискримінація на ринку праці Дізнайтеся більше про вимоги до працевлаштування осіб передпенсійного віку діятимуть у 2018 році

Тож проектом наказу визначено процедуру надання підприємствами, установами та організаціями з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

В оновленій формі інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 20__ рік, потрібно зазначати:

  • у рядку 05 середньооблікову чисельність штатних працівників за звітний рік, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону залишилося 10 і менше років.
  • у рядку 06 чисельність громадян, яких планується працевлаштувати в поточному році у рахунок квоти.

Мінсоцполітики визначило, як роботодавці мають звітувати про працевлаштування осіб передпенсійного віку Корисний сервіс для Вас:

Калькулятор стажу

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
4854

Інструкція з охорони праці для працівника офісу

Щоб вберегти офісних працівників від можливих виробничих травм або професійних захворювань, розробіть та затвердьте інструкцію з охорони праці для працівника офісу. У статті ви знайдете зразок такої інструкції. За потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
27023

Наказ про призначення особи, відповідальної за аптечку на підприємстві

Роботодавець своїм наказом має призначити особу, відповідальну за придбання аптечки та формування її лікарськими засобами. Щоб правильно оформити документ, скористайтеся зразком від експерта.
7992

Дозвіл інженера з ОП на поновлення робіт

Інженер з охорони праці може видавати обов’язкові для виконання приписи та забороняти експлуатацію обладнання. Після усунення відповідних порушень зупинені роботи можуть бути поновлені з письмового дозволу інженера з охорони праці. Яким чином оформлюється дозвіл інженера з ОП на поновлення робіт — далі у статті.
19336

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді