Львівського забудовника, в якого на виробництві загинув робітник, оштрафовано на 96 тис. грн

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області утворено спеціальну комісію із встановлення причин нещасного випадку. Наразі триває спеціальне розслідування.

Потерпілий був муляром, з яким директор фірми-забудовника оформив цивільно-правові відносини на підставі відповідної угоди. Згідно з цією угодою чоловік мав виконувати роботи із мурування зовнішніх стін, які належать до робіт підвищеної небезпеки.

Доказів того, що загиблий мав дозвіл на їх виконання, не було. Тобто, відбулася підміна трудового договору цивільно-правовим. А отже, мав місце факт неналежного оформлення трудових відносин.

Крім того, компанія навіть не стала повідомляти про нещасний випадок, який стався на будівельному майданчику на орендованій земельній ділянці по вулиці Загорській в Ужгороді.

Загалом, у ході перевірки зафіксовано сімнадцять грубих порушень законодавства з охорони праці та промислової безпеки.

Неналежно оформлені трудові відносини обійшлися забудовнику в 960 тис. грн Читайте також: Чи звільняє від штрафу негайне усунення виявленого порушення?

На підставі статті 265 Кодексу Законів про працю України на львівське товариство з обмеженою відповідальністю, яке здійснювало будівництво в Ужгороді без відповідних дозволів та з низкою порушень, накладено штраф у сумі 96 тис. грн.

За інформацією Держпраці у Закарпатській області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Акт про нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом

Акт розслідування нещасного випадку за формою Н-1 допоможе оформити факт нещасного випадку на підприємстві. Як заповнювати форму акта Н-1, які дані потрібно вказати, скільки років зберігати документ, яким органам надіслати — далі у статті.
118772

Аптечка на підприємстві

Аптечка першої допомоги має бути на кожному підприємстві, адже часто від оперативності надання домедичної допомоги залежить життя людини. Яким має бути склад аптечки невідкладної медичної допомоги, де саме повинна розміщуватися аптечка першої допомоги у виробничому підрозділі, хто відповідає за неї — про все це розповімо далі.
93569

Перша допомога при опіках

За різних обставин працівник може отримати термічні або хімічні опіки. В умовах воєнної агресії ризик отримання таких ушкоджень значно зростає. У статті розповімо про те, які існують види опіків та як правильно надати домедичну допомогу при опіках постраждалому.
26200

Класифікатор подій, що призвели до нещасного випадку

Від правильності встановлення причини нещасного випадку залежить ефективність розроблюваних заходів щодо запобігання подібним випадкам. Не помилитися при визначенні коду причини нещасного випадку за Класифікатором видів подій, причин, обладнання, що призвели до нещасного випадку, допоможе наша стаття.
15035

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді