Львівського забудовника, в якого на виробництві загинув робітник, оштрафовано на 96 тис. грн

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області утворено спеціальну комісію із встановлення причин нещасного випадку. Наразі триває спеціальне розслідування.

Потерпілий був муляром, з яким директор фірми-забудовника оформив цивільно-правові відносини на підставі відповідної угоди. Згідно з цією угодою чоловік мав виконувати роботи із мурування зовнішніх стін, які належать до робіт підвищеної небезпеки.

Доказів того, що загиблий мав дозвіл на їх виконання, не було. Тобто, відбулася підміна трудового договору цивільно-правовим. А отже, мав місце факт неналежного оформлення трудових відносин.

Крім того, компанія навіть не стала повідомляти про нещасний випадок, який стався на будівельному майданчику на орендованій земельній ділянці по вулиці Загорській в Ужгороді.

Загалом, у ході перевірки зафіксовано сімнадцять грубих порушень законодавства з охорони праці та промислової безпеки.

Неналежно оформлені трудові відносини обійшлися забудовнику в 960 тис. грн Читайте також: Чи звільняє від штрафу негайне усунення виявленого порушення?

На підставі статті 265 Кодексу Законів про працю України на львівське товариство з обмеженою відповідальністю, яке здійснювало будівництво в Ужгороді без відповідних дозволів та з низкою порушень, накладено штраф у сумі 96 тис. грн.

За інформацією Держпраці у Закарпатській області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Бланк Акта про нещасний випадок невиробничого характеру

Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.
70401

Наказ про своєчасне повідомлення про нещасні випадки

Про всі нещасні випадки, професійні захворювання, загоряння, пожежі та аварійні ситуації на підприємстві необхідно негайно сповістити безпосереднього керівника робіт, службу охорони праці підприємства або іншу уповноважену особу. Кого саме та в яких випадках сповіщати, визначте в наказі, зразок якого пропонуємо вам скачати.
19853

Основні причини виробничого травматизму в Україні

Знаючи про найчастіші причини нещасних випадків, простіше організовувати систему профілактики виробничого травматизму, встановити контроль за тими ділянками робіт та параметрами виробничого середовища, які є підстави вважати найбільш травмонебезпечними.
47584

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді