Виховання через покарання: після штрафу роботодавець оформив 56 працівників

Інспектори Управління Держпраці у Хмельницькій області за зверненням працівника провели інспекційне відвідування торгівельної мережі магазинів щодо порушення його трудових прав.

Під час інспекційного відвідування встановлено, що цивільно-правовий договір, наданий роботодавцем, містив ознаки трудового.

Відповідно до статті 265  Кодексу законів про працю України суб’єкту господарювання доведеться сплатити 96 тис. грн штрафних санкцій.

Роботодавець, усвідомивши всю відповідальність за неналежне оформлення трудових відносин, не став чекати повторних інспекційних відвідувань відповідно до звернень працівників та оформив офіційно трудові відносини із 56 працівниками підприємства. 

Неналежно оформлені трудові відносини обійшлися забудовнику в 960 тис. грн Читайте також: Які помилки представників Держпраці під час інспекції вам на руку

За інформацією Держпраці у Хмельницькій області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як запобігти отруєнню пестицидами

Якщо не дотримуватися певних вимог при роботі з пестицидами, отруєння ними неминуче. Пестициди можуть потрапляти в організм людини не тільки через дихальні шляхи, а й через шкіру, слизові оболонки очей, через травний канал. Як запобігти отруєнню пестицидами — розповідає експерт
2975

Експлуатуємо атракціонну техніку безпечно

Перед початком роботи атракціонних комплексів потрібно впевнитись у справності обладнання та компетентності персоналу щодо попередження нещасних випадків. Стаття допоможе розібратися, як організувати монтаж, техогляд і безпечну експлуатацію атракціонів, які дозвільні документи оформити, зокрема під час воєнного стану, і як забезпечити безпеку відвідувачів
2190

Охорона праці і температурний режим у медичному закладі

Охорона праці в медичних закладах починається з вимог до мікроклімату. Зі статті ви дізнаєтеся, які саме вимоги до охорони праці та температурного режиму в медичному закладі передбачені законодавством.
13932

Охорона праці при роботі з комп'ютером

Охорона праці при роботі з ПК: вимоги до облаштування приміщення при роботі з комп'ютером, санітарні норми освітлення, параметри мікроклімату, допустимий рівень вібрації та звукового шуму. Соціальні та профілактичні засоби захисту працівників, медичні огляди, перерви на відпочинок.
70470

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді