Стали відомі результати розслідування ДТП із працівниками Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Комісія, яка була утворена наказом Управління Держпраці у Хмельницькій обл., завершила спеціальне розслідування причин та обставин ДТП, що сталася 27.02.2017 з працівниками Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Нещасний випадок стався з каретою швидкої допомоги «Pegeout Boxer» близько першої ночі. Медичний транспорт переїжджав перехрестя між проспектом Миру та Старокостянтинівським шосе. У цей момент в нього врізався автобус «MAN».  Внаслідок ДТП троє працівників екстреної медичної допомоги отримали травми різного ступеня важкості.

За результатами проведеного розслідування з’ясовано обставини групового нещасного випадку.

Комісія дійшла висновку, що даний груповий нещасний випадок є таким, що пов’язаний з виробництвом та підлягає обліку.

Причиною нещасного випадку є насамперед порушення ПДР України.

Для запобігання подібним випадкам комісією рекомендовано ознайомити з обставинами та причинами нещасного випадку всіх працівників Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, провести позаплановий інструктаж з питань охорони праці.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві

У разі настання нещасних випадків, які завдали шкоди робітникам або іншим людям, роботодавець зобов’язаний вжити всіх зусиль для організації неупередженої та повної перевірки обставин таких подій. У статті розповідаємо не лише про загальну процедуру розслідування нещасних випадків, а й про те, як провести розслідування в умовах воєнного стану.
130467

Акт про нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом

Акт розслідування нещасного випадку за формою Н-1 допоможе оформити факт нещасного випадку на підприємстві. Як заповнювати форму акта Н-1, які дані потрібно вказати, скільки років зберігати документ, яким органам надіслати — далі у статті.
118953

Аптечка на підприємстві

Аптечка першої допомоги має бути на кожному підприємстві, адже часто від оперативності надання домедичної допомоги залежить життя людини. Яким має бути склад аптечки невідкладної медичної допомоги, де саме повинна розміщуватися аптечка першої допомоги у виробничому підрозділі, хто відповідає за неї — про все це розповімо далі.
93790

Перша допомога при опіках

За різних обставин працівник може отримати термічні або хімічні опіки. В умовах воєнної агресії ризик отримання таких ушкоджень значно зростає. У статті розповімо про те, які існують види опіків та як правильно надати домедичну допомогу при опіках постраждалому.
26221

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді